آشکار شدن تصویر نسل جدید تبلت سامسونگ موسوم به Galaxy Tab S5e

شرکت سامسونگ برای سال ۲۰۱۹ قصد دارد طراحی کاملا جدیدی برای دیوایس های خود در نظر گیرد، از این رو باید شاهد معرفی گوشی های هوشمند گلکسی اس ۱۰ متفاوت و چند محصول دیگر باشیم.

البته عمده محصولات نسل جدید کره ای اوایل سال رونمایی می شود و نباید برای مشاهده آنها تا پایان سال منتظر ماند. شرکت سامسونگ سال گذشته تبلت پرچمدار گلکسی تب اس ۴ را با مشخصات پرچمدار معرفی و عرضه کرد.

حال وقت آن رسیده برای سال ۲۰۱۹ شاهد معرفی تبلتی نسل جدید باشیم که طراحی متفاوتی نسبت به قبل دارد. Evan Blass توییتر گزارش داده سامسونگ سال جاری تبلت  Galaxy Tab S5e را معرفی خواهد که همانند آیپدپروهای ۲۰۱۸، دارای حاشیه کم و طراحی باریک و جذاب هستند.

باتوجه به تصویر انتشاری از تبلت  Galaxy Tab S5e، این دستگاه دارای حاشیه بسیار کمتری نسبت به قبل است و دوربین مربعی به گوشه دستگاه منتقل شد. اطلاعاتی درباره مشخصات سخت افزاری این تبلت در دسترس قرار نگرفته اما گفته می شود، یک مدل پرچمدار با مشخصات ارزنده است.

در سوی دیگر تصویری مربوط به گلکسی اس ۱۰ پلاس نسخه محدود سفید سرامیکی منتشر شد. تاکنون انبوهی از تصاویر مربوط به گلکسی اس ۱۰ را شاهد بودیم اما تا به حال طراحی نسل جدید  Galaxy Tab S5e فاش نشد.

به هر حال پیش بینی می شود کره ای با نسل جدید تبلت خود باری دیگر به این عرصه بازگشته و مدل های متنوعی را معرفی و عرضه کند.  در هر صورت جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس پرداخت.