گزارش مالی شرکت سامسونگ نشان از رکوردهای جدیدی دارد

شرکت سامسونگ هفته‌ی گذشته نتایج گزارش مالی از سه ماهه اخیر فعالیت‌های خودش را با مردم به اشتراک گذاشت و امروز نیز جزئیات جدیدی از آن منتشر شده است که مشخص کرده است که چه میزان از درآمدهای این شرکت در طی این دوره به فعالیت‌های تحقیق و توسعه‌ی آن‌ها اختصاص پیدا کرده است.

آژانس تحقیقاتی Yonhap اخیرا در یک بیانیه جدید به این نکته اشاره کرده است که شرکت سامسونگ در بین ماه‌های ژانویه و مارس ۲۰۲۰ میلادی، ۵.۳۶ تریلیون یوون کره جنوبی‌ (معادل با ۴.۳۶ میلیارد دلار) فقط در بخش توسعه و تحقیق خودش هزینه کرده است. نکته قابل توجه درمورد این سرمایه گذاری و هزینه‌هایی که توسط شرکت سامسونگ شده، این است که این رقم اکنون رکورد داخلی قبلی این شرکت که ۵.۳۲ تریلیون وونِ کره جنوبی بود، را جابجا کرده و آن را پشت سر گذاشته است. این رکورد در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ میلادی توسط این شرکت غول پیکر کره‌ای به ثبت رسیده بود. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این زمینه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید تا شما را در جریان آخرین تغییر و تحولاتی که در این زمینه برای شرکت سامسونگ رخ داده است، قرار دهیم.

رقمی که شرکت سامسونگ اخیرا در این گزارش اعلام کرده است، در کل برابر با ۹.۷ درصد از فروش کلی آن‌ها است که اختلاف چشمگیر و زیادی با سرمایه گذاری‌هایی که در طی ۱۲ ماه گذشته انجام شده بود و ۹.۶ درصد را به خودشان اختصاص داده بودند، پیدا کرده است. علاوه بر این، شرکت سامسونگ در گزارش مالی اخیر خود اعلام کرده است که موفق به دستیابی به یک رکورد شگفت انگیز و بسیار ارزشمند دیگر در زمینه تحقیق و توسعه نیز شده است به طوری که اکنون با اطمینان خاطر زیادی می‌توان گفت که پول زیادی در طی ۱۲ ماه اخیر در این زمینه در این شرکت هزینه شده است و به ۲۰.۱۹ تریلیون وونِ کره جنوبی رسیده است تا برای اولین بار در تاریخ خود از آستانه‌ی ۲۰ تریلیون وون عبور کند.

علاوه بر این، شرکت سامسونگ در گزارش مالی اخیر خود تایید کرده است که همچنان در آینده نیز به سرمایه گذاری کردن در چنین زمینه‌هایی از قبیل تحقیق و توسعه ادامه خواهد داد و طبق برنامه‌هایی که از مدتی قبل برای آن‌ها طرح و نقشه‌های زیادی پیاده سازی کرده بود، برنامه‌های توسعه خود را نیز همچنان ادامه خواهد داد به طوری که احتمال بسیار کمی وجود دارد که پاندمی حال حاضر که به خاطر ویروس کرونا در کل نقاط مختلف دنیا به وجود آمده است، بتواند لطمه و یا آسیب خاصی به این پروسه وارد کند.

Yonhap در گزارش مالی اخیر شرکت سامسونگ تایید کرده است که این شرکت در حال حاضر بیش از ۱۸۰ هزار پتنت مختلف در اختیار دارد که ۵ هزار و ۷۵ عدد از آن‌ها در کشور کره جنوبی قرار دارند و بیش از ۸ هزار و ۷۰۰ عدد از آن‌ها نیز در آمریکای شمالی هستند. در هر صورت، ظاهرا شرکت سامسونگ بسیار عظیم‌تر و قدرتمندتر از این است که پاندمی ویروس کرونا از ادامه فعالیت‌های آن جلوگیری کند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.