سامسونگ سری M، جدیدترین نسل میان رده برند کره ای

گوشی های سری M سامسونگ
گوشی های سری M سامسونگ

در آخرین اخبار برند کره ای سامسونگ، به خبری برمی خوریم مبنی بر این که سامسونگ قصد در حال طراحی و تولید جدیدترین سری گوشی های خود با عنوان M Series می باشد. گوشی های سری M سامسونگ که هنوز به شکل رسمی تائید نشده اند، احتمالا دست کم در دو مدل روانه ی بازار خواهند شد.

طبق چیزی که در وب سایت SamMobile آورده شده است، گوشی های سری M سامسونگ موج تازه ای در بازار جهانی موبایل و به خصوص کانتر سامسونگ به وجود خواهند آورد و این گوشی ها قرار است که جایگزینی ارتقا یافته برای سری Galaxy J، Galaxy On و نیز Galaxy C باشند.

نامگذاری گوشی های سری M سامسونگ

با وجودی که هنوز از هیچ منبع رسمی تولید گوشی های M Series سامسونگ تائید نشده است، اما بنا بر اطلاعات درز پیدا کرده این گوشی ها در حال تولید هستند و سامسونگ می خواهد با قدرت تمام نسل تازه ی خود را با شوکی پایدار به بازار موبایل عرضه کند.

گوشی های سری M سامسونگ
گوشی های سری M سامسونگ

انتظار داریم که در نامگذاری گوشی های سری M سامسونگ، از حرف M استفاده شده باشد و طبق چیزی که در وب سایت SamMobile آمده است، احتمالا این نامگذاری ها به شکل زیر خواهد بود:

SM-M305F
SM-M205F

که به صورت اختصاری M20 و M30 خوانده می شوند.

البته با توجه به این که هنوز هیچ یک از منابع رسمی چنین خبری را و به خصوص درباره ی نامگذاری تائید نکرده اند، نمی توانیم مطمئن باشیم که نسل جدید سامسونگ با اسامی M20 و M30 به بازار روانه شوند. اما از آن جایی که غالبا اخبار درز پیدا کرده به بیرون با تطابق زیادی با واقعیت همراه هستند، می توانیم خوشبین باشیم که اطلاعات منتشر شده از تولید گوشی های سری M سامسونگ و نامگذاری آن ها نیز صحت داشته باشد.

جالب است بدانید که طبق این اظهارات سبک نامگذاری دو رقمی مثل M30 و M20، بر روی گوشی های سری A سامسونگ نیز انتقال داده خواهد شد.

گوشی های سری M سامسونگ
گوشی های سری M سامسونگ

قیمت گوشی های سری M سامسونگ

از آن جایی که در خبر منتشر شده این گوشی های نسل جدید را جایگزینی برای سری J و C اعلام کرده اند (که از گوشی های میان رده و با قیمت متوسط برنده کره ای به شمار می روند)، پس انتظار داریم که گوشی های M Series سامسونگ نیز در رده ی قیمتی متوسط و میانه قرار بگیرند. با این حساب سامسونگ می تواند با عرضه ی گوشی های سری M خود بازار موبایل جهانی میانی را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و به خصوص در ایران که نرخ دلار باعث افزایش بی رویه ی قیمت های گوشی های تلفن همراه شده، یک سری میان رده با قیمتی متعادل تر فروش خوبی را تجربه خواهد کرد.

مشخصات فنی گوشی های سری M سامسونگ

هنوز هیچ اطلاعاتی از مشخصات فنی گوشی های M20 و M30 سامسونگ منتشر نشده است. تنها گفته شده که احتمالا این سری با مدل هایی بیش از این دو عرضه خواهند شد. به علاوه به احتمال زیاد مدل M20 در دو نسخه با حافظه ی ۳۲ گیگابایتی و حافظه ی ۶۴ گیگابایتی و نیز مدل M30 در دو نسخه ی ۶۴ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایتی به بازار موبایل جهانی روانه می گردند.

اطلاعات تکمیلی در خصوص نسل جدید گوشی های سری M سامسونگ را به محض دریافت، اضافه خواهیم کرد.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...