سامسونگ به‌زودی یک گوشی با دوربین سلفی پاپ آپ معرفی خواهد کرد

اخیرا یک سری تصاویر رندر شده از یک گوشی هوشمند توسط یکی از معتبرترین منابع فعال در حوزه گوشی‌‌های هوشمند به انتشار رسیده است که گفته می‌شود متعلق به یک مدل از سری A گوشی‌های هوشمند شرکت سامسونگ خواهد بود که از یک دوربین سلفی پاپ آپ بهره مند خواهد بود. اما علاوه بر این، یک سری مشخصات اولیه و پایه نیز در این گزارش عنوان شده است که می‌تواند یک ایده ابتدایی ناقص و نه چندان کامل درمورد این دستگاه در اختیار ما قرار دهد که در ادامه این مطلب به توضیح دادن درمورد آن‌ها خواهیم پرداخت. بنابراین، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در این رابطه، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

بر اساس این گزارش، این گوشی هوشمند (که هنوز هویت آن مبهم باقی مانده است و بر اساس این شایعه فعلا فقط می‌دانیم متعلق به سری A گوشی‌های هوشمند شرکت سامسونگ خواهد بود)، دارای یک صفحه نمایش بزرگ خواهد بود که تقریبا حدود ۶.۵ اینچ می‌تواند اندازه داشته باشد و اندازه‌ی ابعاد بدنه آن نیز ۱۶۰.۹ میلی متر × ۷۷ میلی متر × ۹.۲ میلی متر خواهد بود که بر اساس بدنه ضخیم ۹ میلی متری آن می‌توان تخمین زد که یک گوشی میان رده رو به پایین باشد و قطعا جزو گوشی‌های رده بالای سری Samsung Galaxy A نمی‌تواند قرار بگیرد زیرا ضخامت آن از یک گوشی رده بالا بیشتر است اما گوشی‌هایی که در این رنج قرار می‌گیرند، معمولا دارای بدنه‌های باریک‌تر و ظریف‌تری هستند. در تصاویر رندر شده‌ای که از این گوشیِ نامعلوم به انتشار رسیده است، پنل پشتی آن دارای سه دوربین مختلف برای عکاسی کردن خواهد بود و علاوه بر آن‌ها یک سنسور تشخیص اثر انگشت نیز در این قسمت از این گوشی وجود خواهد داشت. این موضوع می‌تواند نشان از وجود یک صفحه نمایش LCD در این گوشی داشته باشد چرا که فناوری استفاده از سنسورهای اثر انگشت اکنون فقط در زیر صفحه نمایش گوشی‌هایی که دارای پنل LCD باشند، نمی‌تواند به کار برده شود. زیرا این حسگر نمی‌تواند در زیر این دسته از صفحه نمایش‌ها جای بگیرد و فناوری آن هنوز برای تولید انبوه به آمادگی کامل نرسیده است.

متاسفانه، در این تصاویر نمی‌توان هیچ درگاه هدست ۳.۵ میلی متری خاصی مشاهده کرد که این روزها هنوز هم در گوشی‌های میان رده و پایین رده بازار گوشی‌های هوشمند کاملا رایج و مرسوم است اما در هر صورت، ظاهرا به نظر می‌رسد که این دستگاه فاقد آن خواهد بود. احتمالا در طی چند ماه آتی شاهد از راه رسیدن این گوشی و مشخص شدن هویت واقعی آن خواهیم بود. به همین علت نیز هنوز فرصت بسیار زیادی باقی مانده تا اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری درمورد آن در اختیار بگیریم. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر درمورد این گوشی و مشخصات مختلف آن، همچنان در طی این مدت نیز با ما همراه باشید تا شما را از آخرین تغییر و تحول‌هایی که در آینده درمورد این گوشی رخ خواهد داد، در جریان قرار دهیم. فعلا اما فقط تصاویر رندر شده آن را در اختیار داریم که می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.