زمان عرضه اسپیکر هوشمند Galaxy Home سامسونگ اعلام شد

Galaxy Home
Galaxy Home

شرکت سامسونگ در تابستان ۲۰۱۸ بود که از اولین اسپیکرهوشمند خود تحت عنوان Galaxy Home رونمایی کرد. اسپیکری که طراحی زیبایی داشته و در مقایسه با دیگر رقبا یک مدل برجسته به شمار می رفت. همزمان با عرضه گلکسی نوت ۹ این شرکت اعلام کرد جزئیات بیشتر اسپیکر هوشمند Galaxy Home را بزودی اعلام می کند اما در نهایت با گذشت چندین ماه سامسونگ به تازگی اطلاعات عرضه این دستگاه هوشمند را مشخص کرد.

اسپیکر هوشمند Galaxy Home بهار می آید

DJ Koh مدیر بخش موبایل و دستگاه های هوشمند سامسونگ در گفتگو با یکی از رسانه ها تایید کرده که اسپیکر هوشمند Galaxy Home در آوریل ۲۰۱۹ روانه بازار خواهد شد. برخلاف اسپیکرهای Google Home, Amazon Echo  و Apple HomePod، بسیاری Galaxy Home را یک اسپیکر مبتنی بر بیکسبی ضعیف می دانند. شاید یکی از دلایل آن ضعف بیکسبی بوده و نیاز دارد تا بهینه سازی کاملی روی آن صورت گیرد. جزئیات قیمت Galaxy Home همچنان در ابهام است اما انتظار داریم با هزینه ای بیش از ۳۰۰ دلار عرضه شود. همانطور که هوم پاد اپل با قیمت ۳۵۰ دلار دردسترس مشتریان قرار می گیرد. پیرامون اسپیکرهوشمند اپل باید بیان داشت که سامسونگ اولین شرکتی نیست که تاخیری در عرضه اسپیکر هوشمند دارد و پیشتر اپل با هوم پاد چنین مسئله ای داشته و با گذشت چندین ماه هوم پاد را روانه بازار کرد.

شایان ذکر است که سامسونگ شب گذشته خانواده گلکسی اس ۱۰ را در ۴ مدل مختلف معرفی کرده و هر یک در نوع خود مدل های برجسته ای هستند. پیش بینی می شود کره ای ها بزودی محصولات میان رده نسل جدید خود را معرفی کنند. انتظار داریم  Galaxy Home سامسونگ در فروش با استقبالی رو به رو شود و بتواند نظر هر فردی را به خود جلب سازد. گفتنیست که گلکسی هوم از پایه هایی بهره می برد و متریال با کیفیتی در ساخت آن بهره گرفته شده است.