بازی رایگان Apex Legends معرفی شد

Apex Legends

بازی رایگان Apex Legends معرفی شد

شرکت الکترونیک آرتز و استودیو Respawn به تازگی از عنوان بتل رویال کاملا رایگان  Apex Legends رونمایی کردند. این بازی کاملا شبیه به سری بازی های شوتر اول شخص Titanfall است و در دنیای آن جریان دارد.

اما در  Apex Legends شما شاهد دو گروه ربات ها و انسان ها هستید به جنگ با یکدیگر می پردازند. در این عنوان همانند دیگر عناوین بتل رویال شما از درون هواپیما به روی زمین سقوط می کنید و درون نقشه تعبیه شده قرار می گیرید.

بازیهای بتل رویال این روزها علاقمندان بسیاری پیدا کردند به صورتی که تاکنون عناوین قابل توجهی به این نوع عناوین کشیده شدند.  Apex Legends نیز از همین بازیها بوده و تفاوتی ندارد، بنابراین نباید تصور کرد این عنوان کاملا متفاوت از دیگر بازیهای بتل رویال است.

شرکت الکترونیک آرتز در حال حاضر  Apex Legends را به رایگان دردسترس قرار داده که بیش از ۱ میلیون کاربر فعال طی ۲۴ ساعت گذشته پیدا کرد. گفتنیست این بازی Titanfall 3 محسوب نمی شود و استودیو ریسپاون آن را در زمان دیگری معرفی خواهد کرد، بنابراین نباید تصور شود  Apex Legends همان  Titanfall 3 است که شرکت EA آن را در قالب یک بازی فری تو پلی درآورد.

Respawn تایید کرد بزودی محتواهای بیشتری برای این بازی منتشر می کند تا بازیکنان همیشه آیتم های جدیدی برای استفاده از آن داشته باشند. همچنین قرار است بزودی آیتم هایی از قبیل سلاح، لباس و چندی دیگر دردسترس بازیکنان قرار گیرد تا به جنگ یکدیگر روند.

شایان ذکر است در این بازی تعداد کاربران همزمان تنها ۶۰ نفر هستند و سه کلاس شخصیتی مختلف وجود دارد که هر یک از قدرت و سلاح خاص خود بهره می‌برند. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت EA مراجعه کنید و این بازی نیز هم اکنون برای پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان دردسترس است.