آموزش زبان با اپلیکیشن های برتر! بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان برای اندروید

english-aradmag-0011

زبان انگلیسی یکی از محبوب‌ترین زبان‌های دنیا است و در دنیا بسیاری از افراد درصدد یادگیری و آموزش هرچه بهتر زبان انگلیسی هستند. شاید بتوان گفت در دسته‌بندی میزان آسانی و دشواری زبان انگلیسی، این زبان نیمه دشوار است و می‌توان با تمرین مداوم به مهارت قابل‌توجهی در این زمینه رسید. اپلیکیشن های متعددی برای آموزش زبان در مارکت اندروید وجود دارد که ما در این مطلب به سراغ برترین اپلیکیشن ها رفته‌ایم، با آرادمگ همراه باشید.

Busuu

english-aradmag-001

قیمت: رایگان-استفاده از گزینه‌های پیشرفته ۶۹.۹۹ در هرسال

Busuu یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های آموزش زبان است که زبان‌های مختلف را با زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن از روش‌های سنتی آموزش استفاده می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید گرامر، املا، دایره واژگان خود را تقویت کنید. این برنامه بر روی لهجه شما هم کار می‌کند و ازجمله بهترین برنامه‌های آموزش زبان آفلاین است. اشتراک سالانه این اپلیکیشن برای استفاده از قابلیت‌های پیشرفته گران‌قیمت است.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

Drops: Learn English

english-aradmag-002

رایگان-اشتراک برای قابلیت‌های ویژه ۷.۴۹ دلار یک‌ماهه-۴۸.۹۹ دلار یک‌ساله

Drops: Learn English یکی از اپلیکیشن های خوب آموزش زبان است که در دو نسخه با لهجه آمریکایی و بریتانیایی عرضه‌شده است. روش کار این برنامه آموزش زبان با استفاده از لغات و واژگان جدید است. یکی از نکاتی که در رابطه با این اپلیکیشن باید توجه کرد این است که در آن گرامر آموزش داده نمی‌شود. این اپلیکیشن بخش آفلاینی دارد و در این بخش لغات را با بازی به‌خوبی آموزش می‌دهد. این اپ آموزشی ازجمله اپ های خود است که برای یادگیری واژه‌های انگلیسی بسیار مناسب است.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

Duolingo

english-aradmag-003

رایگان-اشتراک برای قابلیت‌های ویژه ۹.۹۹ دلار

Duolingo یکی از بهترین اپلیکیشن های تصویری برای آموزش زبان انگلیسی است که در دنیا مارکت اندروید بسیار محبوب است. Duolingo از روش جالبی برای تدریس استفاده می‌کند و گرامر و واژگان را با استفاده از بازی به شما آموزش می‌دهد. این اپلیکیشن از طراحی داخلی بسیار خوبی برخوردار است و همین مسئله باعث می‌شود تا مخاطب علاقه زیادی برای استفاده از این اپلیکلیشن داشته باشد. اپلیکیشن Duolingo علاوه بر آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان‌های مختلف دیگری را هم دارد که برای بسیاری از افراد مفید خواهد بود.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

Hello English

english-aradmag-004

رایگان-اشتراک برای قابلیت‌های ویژه ۸.۹۹ دلار در هرماه-۲۹.۹۹ دلار در هرسال

هلو، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی است که علاوه بر زبان انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که ۲۲ زبان دیگر را نیز یاد بگیرید. این اپلیکیشن دارای ۴۷۵ در و ۱۰ هزار لغت است که قابلیت استفاده آفلاین را دارد. در این اپلیکیشن روش‌های سرگرم‌کننده‌ای مثل تدریس به‌وسیله اخبار روزانه، کلیپ‌های صوتی و تصویری و کتاب‌های الکترونیک وجود دارد. اشتراک سالانه این اپ بسیار مقرون‌به‌صرفه است و پیشنهاد می‌شود.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

HelloTalk

english-aradmag-005

رایگان-اشتراک برای استفاده از قابلیت‌های ویژه ۴.۹۹ و ۱.۹۹ دلار ماهانه-۲۱.۹۹ و ۲۹.۹۹ دلار سالانه

HelloTalk کی از جالب‌ترین و خلاقانه‌ترین اپلیکیشن های آموزش زبان است که با استفاده از یک شبکه اجتماعی افراد را با یکدیگر آشنا می‌کند تا بتوانند با صحبت کردن با یکدیگر به زبان انگلیسی سطح زبان خود را ارتقا دهند. در این اپلیکیشن هم‌دایره واژگان و هم گرامر تقویت می‌شود و از بیش از ۱۰۰ زبان پشتیبانی می‌کند. با استفاده از قابلیت تماس صوتی و تصویری می‌توانید با افراد ارتباط برقرار کنید و با استفاده از این روش‌ها زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

Google Translate

english-aradmag-006

رایگان

گوگل ترنسلیت از اپلیکیشن هایی است که برای همه ما آشنا است و یکی از برنامه‌های مفید برای توریست‌ها و محققان زبان‌ها است. با استفاده از این اپلیکیشن تقریباً می‌توانید هر زبانی را به زبان دیگر ترجمه کنید. این اپلیکیشن با ۱۰۳ زبان آفلاین و ۵۹ زبان آنلاین امکان ترجمه سریع را به شما می‌دهد و منبعی بسیار خوب برای تقویت دایره واژگان است. اگر درزمینهٔ ترجمه فعالیت می‌کند و می‌خواهید در مسافرت لغات ساده را به‌راحتی بیان کنید، گوگل ترنسلیت بهترین اپلیکیشن است.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

Learn English Phrases

english-aradmag-007

رایگان-اشتراک برای قابلیت‌های ویژه ۴.۹۹

Learn English Phrases یکی از برنامه ساده و در دسترس برای آموزش اصطلاحات انگلیسی است. این اپلیکیشن آموزش زبان حالت کتابخانه‌ای دارد و با دو تلفظ آمریکایی و انگلیسی به شما کمک می‌کند تا لهجه خود را تقویت کنید. این برنامه با ترکیب Busuu و Duolingo بهترین برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی است که به شما کمک می‌کند دایره واژگان خود را تقویت کنید.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

Memrise

english-aradmag-008

رایگان-اشتراک برای قابلیت‌های ویژه ۹ دلار ماهانه-۵۹.۹۹ دلار ماهانه

Memrise از برنامه‌های قدرتمند و محبوب درزمینهٔ آموزش زبان انگلیسی است. این اپ به‌جز زبان انگلیسی از زبان‌های دیگر هم پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن با استفاده از بازی لغات و گرامر زبان را به شما آموزش می‌دهد و با استفاده از راهنمای تلفظ می‌توانید مکالمه خود را نیز تقویت کنید.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

Simply Learn American English

english-aradmag-009

رایگان-اشتراک برای قابلیت‌های ویژه بالای ۷.۹۹ دلار

Simply Learn American English یکی از ساده‌ترین اپلیکیشن های آموزش زبان است که رابط کاربری قابل‌فهمی دارد و با استفاده از عبارات مفید و کاربردی سطح زبان شمارا افزایش می‌دهد. در این اپلیکیشن بیش از هزار کلمه وجود دارد که در سی دسته‌بندی قرار دارد و با استفاده از آن می‌توانید گرامر و لغات خود را بهبود ببخشید. برای مطالعه و یادگیری بیشتر اپلیکیشن از شما آزمون‌هایی می‌گیرد.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

Tandem

english-aradmag-0010

رایگان-اشتراک برای قابلیت‌های ویژه ۶.۹۹ دلار ماهانه-۳۴.۹۹ دلار سالانه

Tandem از برنامه‌های جامع یادگیری و آموزش زبان انگلیسی است که شباهت بسیار زیادی به اپلیکیشن Hello Talk دارد و اگر این دو اپلیکیشن را به‌صورت مکمل در کنار هم استفاده کنید بهترین نتیجه را خواهید گرفت. این اپلیکیشن از بیش از ۱۵۰ زبان پشتیبانی می‌کند و به افراد با زبان‌های مختلف هم این امکان را می‌دهد تا به‌راحتی زبان انگلیسی یاد بگیرند.

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

فاطمه محمدی
فوق لیسانس گرافیک و عاشق دنیای شگفت انگیز هنر!هنر همیشه دغدغه اصلی زندگی من بوده،خواندن درباره هنر امروز به یک عادت برای من تبدیل شده،هدف من به اشتراک گذاشتن دریچه ای از تاریخ شگفت انگیز هنر با شماست!