احتمال انتشار Devil May Cry 5 روی نینتندو سوییچ

Devil May Cry 5

احتمال انتشار Devil May Cry 5 روی نینتندو سوییچ

بازی Devil May Cry 5 نخستین بار در E3 2018 طی کنفرانس مایکروسافت معرفی شد و موجی از شادی را به دنبال داشت. حال به نظر می رسد باید بزودی شاهد انتشار آن برای کنسول نینتندو سوییچ باشیم و این موضوع با توجه به گفته های کارگردان آن مشخص شد.

شاید شخصیت دانته در Super Smash Bros. Ultimate نیز آشکار می‌شود اما مشخص نیست آیا بازی Devil May Cry 5 برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد یا خیر.  هیدتاکی ایتسانو اخیرا در مصاحبه ای با یکی از رسانه ها درباره احتمال انتشار Devil May Cry 5 روی نینتندو سوئیچ بیان داشت که اگر انتشار پیدا کند بسیار عالی است اما این موضوع بسته به نظر طرفداران دارد که فشار خواهند آورد یا خیر.

او معتقد است تمامی شخصیت‌های بازیها در Smash نینتندو حضور دارند و چه خوب است بازی‌های دیگر نیز به کنسول نینتندو سوئیچ افزوده شوند. تاکنون هیچ بازی از Devil May Cry برای پلتفرم نینتندو منتشر نشد و به نظر می‌رسد اولین عنوان این فرنچایز که قرار است به کنسول نینتندو سوئیچ بیاید، Devil May Cry 5 شرکت کپکام است.  این طور پیداست Itsuno دو عامل را برای انتشار بازی Devil May Cry 5 روی کنسول نینتندو سوئیچ مهم دانست. نخست فشار طرفداران و دیگری نظر کپکام که آیا برنامه‌ای برای انتشار بازی روی این پلتفرم هیبریدی دارد یا خیر.  بازی Devil May Cry 5 در  ۸ مارس برای پلتفرم پلی استیشن ۴، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. به تازگی نیز دمو بازی روی پلتفرم‌های مقصد دردسترس قرار گرفت تا بازیکنان پیش از انتشار آن را تجربه کنند.

پیش بینی می شود کپکام برنامه ای برای انتشار این بازی جدید خود روی دیگر کنسول ها داشته باشد و تنها به مدل های فعلی اکتفا نکند. این شرکت در کارنامه خود بازیهای بزرگی را توسعه داده و انتظار بسیاری از آن می رود.