سوپرایز آپدیت ۲۰۲۱ بازی Red Dead

آپدیت 2021 بازی Red Dead
آپدیت 2021 بازی Red Dead

کمپانی راک استار گیمز که بسیاری از مردم آن را به عنوان سازنده ی موفق سری بازی های Grand Theft Auto می شناسند همواره در حال شگفت زده کردن مخاطبانش است. بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بازی های موفق در ژانر جهان باز و واقع گرایانه در محیط  وسترن است این بازی را می توان شاهکار کمپانی بازی سازی راک استار گیمز دانست. در این مقاله با ما همراه باشید تا شرحی بر آپدیت ۲۰۲۱ بازی Red Dead داشته باشیم.

کیفیت گرافیکی بالا، فیزیک و واقع گرایانه بودن بازی از نقاط قوت آن است. برای مثال در طول بازی شما برای زنده ماندن نیاز به شکار، پیدا کردن غذا، کمپ کردن، اهلی کردن حیوانات و غیره دارید.آنقدر به ویژگی های واقع گرایانه ی این بازی توجه شده است که شما حتی نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن موهای کاراکتر خود دارید .چرا که درست مثل جهان  واقعیت در طول زمان همه چیز همراه شما زنده و پویاست و حس بازی به طور کامل به شما منتقل می شود. این بازی به صورت اورجینال به شکل سوم شخص ارائه می شود.

جهانی پر جنب و جوش و پویا در آپدیت ۲۰۲۱ بازی Red Dead

البته مد اول شخص نیز برای این بازی ارائه شده است. با وجود اینکه امروزه تعداد زیادی بازی های جهان باز یا همان OpenWorld تولید و عرضه شده است ،اما به جد می توان سری بازی های red dead را یک بازی خارق العاده و شاید بهترین بازی در این ژانر دانست. چرا که جهان این بازی بسیار وسیع، پر جزئیات، پویا و با جنب و جوش و همچنین بسیار زیبا و چشم نواز است و مجموعه ی این جزئیات کوچک در کنار هم یک بازی ویدیویی فوق العاده را رقم زده است.

در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی آپدیت ۲۰۲۱ بازی Red Dead که اخیرا توسط کمپانی توسعه دهنده راک استار گیمز برای بازیRedemption2 Red Dead در سال جاری منتشر شده است ،بپردازیم و جزئیات هر کدام از ویژگی های اضافه شده را توضیح دهیم.بازی Red Dead Redemption 2  با بیشترین به روزرسانی در سال ۲۰۲۱ تاکنون بازیکنان را غافلگیر کرده است.کمپانی بازی سازی Rockstar Games بازیکنان بازی های Red Dead Redemption 2 و Red Dead آنلاین را با ارائه بیشترین به روزرسانی در سال جاری در Google Stadia ، PC ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series X / S به شدت غافلگیر کرد. سال ۲۰۲۱ تا به این جا برای بازیکنان Red Dead Online  سال بسیارخسته کننده ای بوده است.اما کمپانی بازی سازی راک استار گیمز اخیرا به گیمرها و هواداران خود یادآوری کرد که دنیای بازی های وسترن را نیز فراموش نکرده است.

 آپدیت 2021 بازی Red Dead
آپدیت ۲۰۲۱ بازی Red Dead

مراحل جدید به روز رسانی های کمپانی راک استار گیمز

با به روزرسانی های اخیر، کمپانی راک استار گیمز گزینه ها و مراحل جدیدی را به این بازی اضافه کرده است. این بدان معنا است که سه ماموریت شغلی جدید در بخش انفرادی بازی هم اکنون در دسترس است. علاوه بر این، نه تنها هر سه تای این ماموریت ها قابل تکرار هستند، بلکه هرچه بیشتر آن ها را انجام دهید سخت تر می شوند. برای شروع این شغل ها باید به اداره پست محلی بروید و نامه ای با نام “telegrams” را تحویل بگیرید.

کمپانی توسعه دهنده راک استار گیمز درباره ی این ماموریت های شغلی جدید اضافه شده می نویسد: “در طول بازی طبق گفته های منبع موثق و مرموزی که در آن جا آن را ” J ” خطاب می کنیم؛ ماموریت های شغلی جدیدی برای مشتاقان و علاقه مندان به انجام وظایف خطرناک و سایر ماموریت های دیگر در قبال پاداش مالی، اضافه شده است .”

 آپدیت 2021 بازی Red Dead
آپدیت ۲۰۲۱ بازی Red Dead

بیایید نگاهی سریع به هر یک از این ماموریت های شغلی جدید اضافه شده به بازی در آخرین به روزرسانی بیاندازیم و به شرح وظایف هر یک از آن ها بپردازیم.

در مورد اولین ماموریت از این سری ماموریت های شغلی جدید اضافه شده به نام A One Horse Deal که شامل رهگیری و سرقت یک راس اسب عرب سفید گران بها از دست براتیوایی ها است .بازیکن نه تنها نیاز به برخورد و مواجهه با نگهبان های مسلح دارد، بلکه باید این حیوان وحشی، سریع و سرکش را نیز اهلی کند.

مأموریت شغلی اضافه شده درآپدیت ۲۰۲۱ بازی Red Dead

در دومین مأموریت شغلی اضافه شده به نام Rich Pickings بازیکن با ورود به عمارت بسیار محافظت شده ی شهردار سنت دنیس ( Saint Denis ) در تلاش برای سرقت برخی از جواهرات مصادره شده ای است که اخیراً به ایالت ازطریق قاچاق وارد شده اند.

در همین حال، آخرین ماموریت شغلی اضافه شده در این به روز رسانی که Outrider نامیده می شود؛ یک مأموریت اسکورت و نگهبانی است و شما را ملزم به محافظت و نگهداری از یک گاری می کند که از Brittlebrush trawl خارج می شود. برای انجام این ماموریت اسکورت می توانید سوار بر اسب شوید و یا روی خود همان گاری بپرید و سوار شوید. با این وجود دقیقا مشخص نیست که این گاری چه چیزی را با خود حمل می کند، اگرچه که برای شما کاملا واضح و قابل درک است این گاری مذکور حاوی کالاهای ارزشمندی است که نیاز به محافظت دارد!

مقالات مرتبط:

بازی فیفا ۲۱ و ۸ تکنیک مهم آن