معرفی ۱۰ بازی اندروید جدید در ۲۰۲۱

بازی اندروید جدید

بازی ها در تلفن های همراه هوشمند سریع تر از هر فناوری دیگری که در گذشته بوده است پیشرفت کرده اند. هر ساله بازی های جدید به سرعت رشد می کنند و وارد بازار می شوند. ما شاهد پیشرفت روز افزون بازی های برتر اندروید هستیم به طوری که آن ها دائما تلفن های همراه را به چالش می کشند و حتی بازی های رایگان نیز رو به بهبود و افزایش هستند. در این مقاله با ما همراه باشید تا۱۰ بازی اندروید جدید در ۲۰۲۱ را معرفی و بررسی کنیم.

 

در لیست زیر به ۱۰ تا از بهترین بازی های اندروید که در حال حاضر وجود دارند اشاره خواهیم کرد و به طور مختصر در مورد آن ها توضیحاتی خواهیم خواند:

 

  1. Call of Duty: Mobile

  2. Genshin Impact

  3. GRID Autosport

  4. GRIS

  5. Legends of Runeterra

  6. Minecraft

  7. PUBG Mobile and PUBG Mobile Lite

  8. Pokemon Go

  9. The Room series

  10. Stardew Valley

 

 

بازی Call of duty

این بازی جزو منتخبین سال ۲۰۱۹ میلادی نیز بود. معمولا برای انتخاب بازی ها برای لیست بهترین ها، نیاز به گذشت کمی زمان است اما این بازی اندروید چنان عملکرد خیره کننده ای داشته است که خیلی زود وارد لیست بهترین های ۲۰۲۱ شد. این بازی در ۲ حالت آنلاین معمولی FPS (اول شخص) و همچنین در مد PvP همراه با یک بتل رویال ۱۰۰ نفره وجود دارد. یکی از نقاط قوت این بازی رایگان بودن آن است و بسیاری از موارد فروشی داخل بازی مربوط به تغییرات ظاهری است و در صورت تمایل می توانید از آن ها استفاده کنید.

         بازی اندروید جدید

 

بازی اندروید Genshin Impact

این بازی در لیست بهترین بازی های سال ۲۰۲۰ هم بوده است. این بازی اندروید جدید به دلیل گرافیک چشمگیر و گیم پلی عالی خود، در زمان انتشار مورد تحسین بسیاری از منتقدین قرار گرفت و به نظر می رسد کمی شبیه به بازی Zelda است. عناصر بصری، مکانیک بازی و دنیای کاملاً باز آن باعث می شود که محدودیت بازی نسبت به بیشتر ژانرهای دیگر بسیار کمتر باشد و تا زمانی که توسعه دهنده بازی این مورد را خراب نکند، یکی از بهترین گزینه ها به عنوان سرگرمی طولانی مدت خواهد بود.

 

بازی اندروید جدید

 

بازی اندروید Grid Autosport

این بازی در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد و بلافاصله به یکی از بهترین بازی های اتومبیلرانی برای گوشی های اندروید تبدیل شد. Riptide GP و Asphalt نیز بازی های بسیار خوبی هستند اما Grid Autosport تقریبا تمام ویژگی های مورد نیاز برای یک بازی اندروید جدید ۲۰۲۱ را براورده می کند!

 

 

بازی اندروید جدید

بازی GRIS

یک بازی ماجراجویی با عناصر پازلی است. در این بازی اندروید ۲۰۲۱ چیزی مانند مرگ بازیکن یا موارد مشابه آن وجود ندارد و شما به سادگی جهان را کاوش می کنید، چند معما را حل می کنید و لذت می برید. تقریباً بدون متن است و به جای آن از طریق عناصر بصری داستان خود را بیان کند.

 

بازی اندروید جدید

 

 

بازی اندروید Legends of Runeterra

یکی از جدیدترین بازی های اندرویدی در این لیست است. یک مبارزه آنلاین که از نظر وسعت شبیه به بازی هایی مانند Hearthstone است. بازیکنان کارت ها و قهرمانان را جمع می کنند، سپس از آن کارت ها و قهرمانان عرشه می سازند و در نهایت به صورت آنلاین با مخالفان خود می جنگند.

 

بازی اندروید جدید

 

بازی Minecraft

یک بازی محبوب در سراسر جهان برای افراد، در هر سنی است. Minecraft شما را در دنیایی غول پیکر قرار می دهد که در آن مشغول تهیه وسایل، ساخت ابزار، ضرب و شتم آدم های بد و تقریباً هر کاری که دوست دارید، خواهید بود. در این بازی اندروید جدید ۲۰۲۱ شما باید برای بقای خود منابع و مواد غذایی مورد نیازتان را استخراج کنید.

 

بازی اندروید جدید

 

بازی اندروید PUBG Mobile and PUBG Mobile Lite

در این بازی ۱۰۰ نفر از هواپیما به جزیره ای رها می شوند و شروع به حذف یکدیگر می کنند تا زمانی که تنها یک نفر در جزیره بماند؛ این جزیره مملو از تجهیزات، اسلحه و وسایل نقلیه است و دارای مکانیزمی است که به مرور زمان منطقه بازی کاهش پیدا می کند تا زمان بازی بیش از اندازه طولانی نشود. نسخه ی لایت این بازی اندروید جدید ۲۰۲۱ نسخه ی سبک تری است که تعداد بازیکنان کمتر و گرافیک پایین تری دارد.

 

بازی اندروید جدید

 

بازی Pokemon GO

این بازی در جولای ۲۰۱۶ راه اندازی شد و بلافاصله به یکی از بهترین بازی های اندروید تبدیل شد. بازی ترکیبی از جهان واقعی و جهان بازی است به این صورت که شما در دنیای واقعی قدم می زنید، Pokemon را می گیرید و ماموریت های جانبی دیگری را انجام می دهید.

 

 

بازی اندروید جدید

بازی اندروید The Room series

مجموعه ای از بازی های پازل فرار است. بازی دارای تعدادی اتاق است و هر اتاق دارای تعدادی اشیا مرموز. هدف شما حل معماها و بیرون آمدن از اتاق هاست. شما از یک اتاق به اتاق دیگر پیشرفت می کنید تا اشیای بی نظیر بیشتری پیدا کنید و معما های آن ها را حل کنید تا اینکه در نهایت در بازی پیروز شوید.

 

 

بازی اندروید جدید

بازی Stardew Valley

یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۲۱ است.یک شبیه ساز کشاورزی با برخی از ویژگی های بازی های RPG است. شما کار خود را با یک مزرعه فراموش شده آغاز می کنید و باید آن را به شکوه سابق خود برگردانید. بازیکنان ماهی می گیرند، محصول می کارند، دام پرورش می دهند و با مردم شهر های مختلف تعامل می کنند. در این بازی اندروید جدید ۲۰۲۱ حتی می توانید ازدواج کنید و خانواده داشته باشید.

بازی اندروید جدید

 

مطالب مرتبط:

اخبار و شایعات در باره بازی GTA 6