بازی فیفا ۲۱ و ۸ تکنیک مهم آن

تکنیک بازی فیفا 21

۸ تکنیک بازی فیفا ۲۱

نکاتی اساسی که شما را تبدیل به یک قهرمان در فیفا ۲۱ می کند.

تکنیک های فیفا ۲۱ شاید نتواند پیروزی حتمی شما را در بازی ها تضمین کند اما احتمال برد را بالا و پایین می کند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به نکاتی اساسی که عملکرد شما را بهبود می بخشد اشاره کنیم.

 • با مکانیزم جدیدAgile Dribbling و Creative Runآشنا شوید.

    تکنیک بازی فیفا 21

دو ویژگی جدید گیم پلی وجود دارد که عملکرد لحظه به لحظه را در بازی فیفا ۲۱ کاملاً تغییر می دهد. بازیکنان برتر بی وقفه از این دو قابلیت استفاده می کنند بنابراین اگر می خواهید رنک بهتری کسب کنید، باید از Agile Dribbling و Creative Runs استفاده کنید.

Agile Dribbling با فشار دادن دکمه R1  هنگام مالکیت توپ انجام می شود. بازیکنانی که آمار دریبل بالایی دارند در این زمینه بهتر عمل می کنند، اما هرکسی می تواند این کار را انجام دهد. بازیکن برای کنترل دقیق توپ را نزدیک بدن خود نگه خواهد داشت و منتظر فرصت برای پشت سر گذاشتن یک مدافع خواهد بود.

Creative Runs اساساً به شما کنترل بیشتری بر زمان و جهت دویدن هم تیمی هایتان می دهد. L1 / LB را فشار دهید و  دکمه R3 را بزنید تا یک بازیکن در یک جهت خاص حرکت کند، بنابراین می توانید توپ را در زمین بازی هدایت کنید. همچنین هنگام آزاد کردن توپ از روی یک پاس می توانید دکمه R3 را بزنید تا بازیکن باعث ایجاد پاس و حرکت شود.

 • برای به دست آوردن پول در بازی فیفا ۲۱ ،SBC های پایه و پیشرفته را در تیم نهایی تکمیل کنید.

 

با تکمیل همه گروه ها بسته های ارزشمندی به شما تعلق می گیرد و گرچه جوایز حاصل از آنها تضمین نشده است، اما به احتمال زیاد در دراز مدت سود کسب خواهید کرد. اگر ارزانترین روش های تکمیل آنها را می خواهید سایت های اختصاصی FUT مانند Futbin را بررسی کنید و راه حل هایی که کاربران مختلف در انجمن های سایت توضیح داده اند را ببینید.

 

 

 • Squad Battles رقابت بهتری برای به دست آوردن سکه است تا Division Rivals.

بازی آنلاین به طور مداوم برای رویارویی در برابر حریفانی که در Division Rivals همسان و هماهنگ می شوند می تواند یک تجربه فوق العاده ناامید کننده باشد. در این صورت نگران نباشید و به بازی های Squad Battles بروید. برنده شدن در این مسابقات حتی در سطوح پایین مانند Semi-Pro می تواند امتیازات مناسبی برای رتبه بندی هفتگی به شما بدهد و باز هم برای هر برد سکه خواهید گرفت. علاوه بر این فشار بسیار کمتری به شما وارد می شود.

 

 • قبل از تلاش در بازی، ضربه های آزاد را در قسمت بازی های مهارتی تمرین کنید.

 

ضربه آزاد، یک چشم انداز دلهره آور است، اگر تازه وارد بازی فیفا ۲۱ شوید نگرانی تان حتی بیشتر هم خواهد بود.  برای تمرین ضربات آزاد، از فهرست اصلی به قسمت Set Pieces در Skill Games  بروید و تمام موارد مبتدی و متوسط ​​را تکمیل کنید. در این صورت می توانید ضربه های درون دروازه ، ضربه های شلیک شده و موارد دیگر را تمرین کنید.

 

 

 

 • هنگام ایجاد تیم نهایی برای بازیکنان ارزان قیمت، خارج از چارچوب فکر کنید.

 تکنیک بازی فیفا 21

 

لیگ های خاصی در Ultimate Team بازی فیفا ۲۱ بسیار محبوب هستند و بازیکنان آن ها در بازار نقل و انتقالات به فروش می رسند. لیگ برتر، لالیگا، سری A و بوندس لیگا نمونه های بارز این موضوع هستند. در حالی که ممکن است آن لیگ ها بازیکنان مورد علاقه شما را داشته باشند، شما می توانید بازیکنان خوبی را که در این لیگ ها حضور ندارند هم از لیگ هایی با محبوبیت کمتر به دست آورید، در این صورت تیم شما در کل بسیار ارزان تر خواهد بود.

 

 

 • فوروارد های سریع هنوز هم موثرترین راه برای گلزنی هستند.

 تکنیک بازی فیفا 21

 

در تمام مدت زمانی که انسان در این کره خاکی بوده است، سرعت با ارزش ترین آمار در بازی های فیفا بوده است! پایین کشیدن از جناحین یا دویدن پشت مدافعان همیشه موثرترین راه حمله بوده و هست، چه به جلو دویده باشید و آن را از کنار دروازه بان عبور دهید یا توپ را به خط محوطه برسانید و از پشت دروازه عبور دهید خط  حمله خود را از مهاجمان سریع انتخاب کنید  و به آنها اعتماد کنید.

 

 

 

 • چیدمان مناسب را با توجه به سبک بازی خود انتخاب کنید.

 تکنیک بازی فیفا 21

 

مجموعه های زیادی برای انتخاب در بازی فیفا ۲۱ دسترس است، در این مجموعه ها از چیدمان های استاندارد ۴-۴-۲ و ۴-۳-۳  تا ترکیب های کمتر استفاده شده ای مانند ۵-۲-۲-۱ و ۳-۵-۲ دیده می شود. ما اینجا نیستیم تا بگوییم کدام ترکیب چیدمان بهتری برای بازی فیفا ۲۱ است زیرا بهتر یا بدتر بودن آن دقیقا بستگی به سبک بازی شما دارد. اگر مطمئن نیستید که سبک بازی شما چیست، با تجربه ی چندین شکل گیری مختلف آزمایش کنید و ببینید در نهایت کدام یک از آن ها نتیجه ی بهتری را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

 • انواع مختلف شوت کردن را بشناسید تا در شرایط مختلف بتوانید از آن ها استفاده کنید.

تکنیک بازی فیفا 21

شوت کردن در بازی فیفا ۲۱ به آسانی فشار دادن Circle / B و امید به خوب پرتاب شدن آن نیست. انواع مختلف شوت را می توان با استفاده از دکمه های مختلف اجرا کرد.

 • Circle / B شوت استاندارد است .
 • R1 / RB + Circle / B یک ضربه ظریف پرتاب می کند.
 • L1 / LB + Circle / B کلید انجام همان چیپ معروف است.
 • L1 / LB + R1 / RB + Circle / B راهنمای پرتاب یک شلیک قدرتمند است.

مطالب مرتبط:

معرفی ۱۰ بازی اندروید جدید در سال ۲۰۲۱

اخبار و شایعات درمورد بازی GTA 6