اخبار و شایعات درمورد بازی GTA 6

بازی GTA 6
بازی GTA 6

 

سری بازی های GTA از پر طرفدار ترین بازی های کامپیوتری برای گیمر ها محسوب می شود و حالا مدت هاست که از انتشار آخرین نسخه ی آن گذشته است در این مقاله سعی داریم تا اخبار و گمانه زنی ها پیرامون بازی GTA 6 را عنوان و مورد بررسی قرار دهیم.

بازی GTA 6
بازی GTA 6

آیا بازی GTA 6 در حال توسعه است؟

با وجود اینکه توسعه دهنده ی Rockstar Games هنوز رسما تایید نکرده است که روی نسخه ی جدیدی از بازی Grand Theft Auto (GTA 6) کار میکند اما به نظر می رسد که خبرهایی در راه است.

قبول کنید یا نکنید بیش از ۷ سال از زمان انتشار بازی GTA 5 برای PLAY STATION 3 و XBOX 360 می گذرد. در این مدت کمپانی راک استار با معرفی نسخه ی آنلاین بازی GTA 5 و آپدیت های متفاوت کاربران همیشگی خود را حفظ کرده است پس انتظار برای انتشار بازی GTA 6 دور ازذهن نیست. البته پی بردن به صحت این شایعات کار آسانی نیست زیرا توسعه دهنده ی راک استار تاکنون نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده و به احتمال زیاد تا آماده شدن کامل نسخه ی جدید اطلاعاتی منتشر نخواهد کرد.

گزارش های غیر رسمی نشان می دهد بازی GTA 6 در مراحل ابتدایی به سر می برد و به دلیل اینکه هیچ خبر رسمی ای در این باره وجود ندارد و طرفداران این بازی قدیمی مشتاق و منتظر نسخه جدید هستند بازار شایعات و گمانه زنی ها بسیار داغ است.

تمام مواردی که لازم است درمورد بازی GTA 6 بدانید

این نسخه در چه زمانی منتشر می شود؟ بزرگ ترین ابهام در مورد نسخه ی جدید درخصوص زمان انتشار آن است و پیش بینی می شود که انتظار ها به این زودی به پایان نخواهد رسید.

این نسخه برای چه پلت فرم هایی منتشر می شود؟ طبق تجربیات گذشته انتظار می رود که این نسخه برای Pay Station 5 و XBOX Series X عرضه شود اما آیا همانند دو نسخه ی قبلی  GTA 4و GTA 5 قابل نصب روی پی سی خواهد بود؟ امیدواریم!

این نسخه روی چه محیطی طراحی شده است؟ مشخص نیست اما شایعات خبر از انتقال بازی به آمریکای جنوبی می دهد.

هواداران سری بازی های GTA همواره به دنبال سرنخ هایی که زمان انتشار بازی GTA 6 را مشخص کند می گردند یکی از جالب ترین سرنخ ها در موزیک ویدیوی Blinding light از The weekend  پیدا شده است و خبر از تریلر بازی می دهد. این سرنخ های کوچک و غیر رسمی هواداران و مشتاقان نسخه ی جدید را هر روز کنجکاوتر و مشتاق تر می کند.

بازی GTA 6
بازی GTA 6

اگرچه هواداران انتظار دیدن نشانه ای از بازی GTA 6 را هنگام عرضه ی PS5 داشتند اما این اتفاق نیفتاد و کمپانی راک استار تنها نسخه ای از GTA 5که مختص PS5 است را به بازار داد.

برخی گزارش های غیر رسمی خبر از انتشار یک نسخه کوچک تر از کمپانی راک استار می دهد که با آپدیت های منظم به آن پرو بال داده شود و در واقع GTA 6 در ادامه ی موفقیت نسخه ی آنلاین عرضه شود. با وجود تمام سرنخ ها و شایعات، تحلیل گران تاریخ عرضه ی این بازی را سال ۲۰۲۲ می دانند.

از کجا می توان تریلر بازی GTA 6 را دید؟

کمپانی راک استار یک توسعه دهنده مرموز و مخفی است و هنوز هیچ تریلری از استدیوی آن ها درمورد این بازی منتشر نشده است و دقیقا به همین دلیل است که اطلاعات زیادی از این نسخه در دسترس نیست و متاسفانه پیش بینی می شود که نباید به این زودی ها انتظار دیدن آن را داشته باشیم. اما روند اگه مانند قبل باشد ابتدا یک تیزر کوتاه و پس از آن تریلر بازی بیرون خواهد آمد.

 شایعات و گمانه ها پیرامون این نسخه

  • اگر از آن دسته از فاردای هستید که امیدوارید به زودی بازی GTA 6 را بازی خواهید کرد شاید با دیدن توییت YAN2295 از کارکنان سابق راک استار نا امید شوید او در یکی از توییت های خود عنوان کرده است که این نسخه در حال توسعه است اما به این زودی ها عرضه نمیشود و اعلام کرده که هیچ ایده ای هم در مورد زمان انتشار آن ندارد البته با آنکه نمی توان اخبار غیر رسمی را جدی گرفت اما خب این توییت واقع گرایانه و منطقی به نظر می آید!
  • با وجود موفقیت نسخه ی آنلاین GTA 5 بسیاری از بازیکنان و کاربران نگران حذف حالت بازی تک نفره در این نسخه هستند. اگرچه در مصاحبه ای با Tarek Hamad و Scott Butchard این نگرانی ها کمی رفع شد. آن ها در پاسخ به این سوال که آیا بازی یک نفره ادامه پیدا خواهد کرد اعلام کردند که حتما این اتفاق خواهد افتاد و حتی تلاش ها برای توسعه بیشتر بازی تک نفره در نسخه ی آنلاین نیز ادامه خواهد داشت.
  • تیزر تبلیغاتی اخیر راک استار که برای آپدیت جدید نسخه ی آنلاین منتشر شد همه ی هوارادان را متعجب و کنجکاو کرد؛ در این تیزر هواداران مجموعه ای از مختصات مختلفی را روی GPS نشان می دهد که با وارد کردن این مختصات روی گوگل مپ به جاده ی خاکی در آمریکای شمالی می رسیم که شکل آن شبیه به عدد ۶ رومی، VI است از دید هواداران این یک نشانه و اشاره مستقیم به بازی GTA 6 است و امیدوارند که هر چه زودتر اخبار رسمی ای از این نسخه منتظر شود.

 

بیشتر بخوانید:

PS5 یا XBox Series X؟ کدام را انتخاب کنیم؟

آیا باید منتظر کنسول PS5 Pro باشیم؟