معرفی ۱۰ بازیکن برتر گیم پلی کالاف دیوتی

گیم پلی کالاف دیوتی
گیم پلی کالاف دیوتی

در این مقاله لیستی از بهترین بازیکنان حرفه ای گیم پلی کالاف دیوتی در تمام دوران تهیه شده است. این بازیکنان با بازی Call of Duty کار حرفه ای خود را شروع کرده اند و چندین فاکتور برای این رتبه بندی بررسی شده است؛ از جمله کل درآمد، تعداد پیروزی در مسابقات و تعداد مسابقات جهانی در طول زندگی حرفه ای آن ها.

نام بازیکن رتبه درآمد LAN Wins Rings
Attach ۱۰ ۳۸۰,۵۰۰ ۶ ۱
Slasher ۹ ۶۲۳,۷۰۰ ۷ ۱
Apathy ۸ ۵۷۴,۳۰۰ ۷ ۲
JKap ۷ ۶۷۸,۳۰۰ ۱۰ ۲
ACHES ۶ ۴۶۶,۰۰۰ ۱۷ ۲
FormaL ۵ ۸۰۰,۰۰۰ ۲۲ ۱
Clayster ۴ ۷۵۰,۰۰۰ ۱۶ ۲
Scump ۳ ۶۷۵,۰۰۰ ۲۷ ۱
Crimsix ۲ ۷۵۳,۰۰۰ ۳۳ ۲
Karma ۱ ۷۶۰,۰۰۰ ۲۴ ۳

 

گیم پلی کالاف دیوتی
گیم پلی کالاف دیوتی

۱۰.Attach

Dylan “Attach” Price از سال ۲۰۱۵ اولین بازی تازه کار خود را برای Denial Esports در Advanced Warfare  انجام داد، حال به عنوان یک بازیکن حرفه ای کالاف دیوتی بازی می کند. Attach به سبک بازی سریع خود با SMG و کشنده بودن با یک اسلحه تک تیرانداز معروف است مهم نیست که او چه call of duty بازی می کند. در حال حاضر، Attach یکی از اعضای New York Subliners است و گیم پلی کالاف دیوتی را در سطح فوق العاده ای در این فصل به نمایش گذاشته است.

قطعا دیدن بازی این بازیکن بت اسلحه تک تیرانداز میتونه جذاب باشه. به کانال یوتویوپ آن سر بزنید و لذت ببرید.

گیم پلی کالاف دیوتی
گیم پلی کالاف دیوتی

۹. Slasher

Austin “Slasher” Liddicoat  بازی Call of Duty را در Black Ops 2 به صورت رقابتی آغاز کرد اما تا Advanced Warfare در ۲۰۱۵ به خط مقدم Call of Duty نفوذ نکرد. اسلشر از زمان شروع به کار کردن همیشه بهترین بازیکن تیم و رهبر تیمش بوده است و گیم پلی کالاف دیوتی وی در رنک خود جزو بهترین هاست. اسلشر یکی از اعضای Optic Gaming لس آنجلس است و به همین دلیل این تیم یکی از تیم های خوب لیگ است. در مسابقات اخیر، اسلاشر یکی از بهترین بازیکنان در کل CDL بوده است و Optic را به نیمه نهایی و فینال رسانده است.

گیم پلی کالاف دیوتی
گیم پلی کالاف دیوتی

۸.Apathy

Bryan “Apathy” Zhelyazkov از زمان بازی Black Ops 1 در سال ۲۰۱۰ در Call of Duty شرکت کرده است. Apathy بازیکن اصلی SMG برای Envy بود و توانست به عنوان یکی از بازیکنان برتر SMG در Black Ops 3 بدرخشد. او اکنون یکی از اعضای سیاتل سرج است، تیمی که در مسابقات Call of Duty League 2020 به سختی مبارزه می کند. او امیدوار است که سیاتل بتواند یک گیم پلی کال اف دیوتی معجزه آسا از خود به نمایش بگذارد.

گیم پلی کالاف دیوتی
گیم پلی کالاف دیوتی

۷.JKap

Jordan “JKap” Kaplan از زمان تأسیس Call of Duty و در زمان Modern Warfare 2 حرفه ای بازی کرده است. JKap به عنوان یکی از بهترین بازیکنان شناخته می شود و گیم پلی کالاف دیوتی را در سطحی بالا به انجام می رساند. سلطه او از Modern Warfare 2 تا Black Ops 2 در سطح فردی تاکنون توسط کسی تکرار نشده است. در حال حاضر JKap  عضو Optic Gaming لس آنجلس است اما در اوایل سال جاری به دلیل گبم پلی ضعیف نیمکت نشین شده است.

گیم پلی کالاف دیوتی
گیم پلی کالاف دیوتی

۶.Aches

Patrick “ACHES” Price دو بار قهرمان جهان شده است و از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ عضو Complexity dynasty بوده است. در اوایل کار خود، ACHES به عنوان یک قاتل برای Complexity شناخته می شد و به ترتیب منجر به قهرمانی در لیگ برای هر دو بازی Black Ops 2 و Ghosts شد. گیم پلی کالاف دیوتی وی یکی از سریع ترین گیم پلی ها بود اما با پیشرفت حرفه ای او، ACHES به بازیکنی کندتر تبدیل شد و به بازیکنان دیگر اجازه داد بازی کنند، در حالی که او رهبر تیم بود. در حال حاضر، ACHES یکی از اعضای تیم Guerillas لس آنجلس است اما در اوایل فصل به دلیل بازی ضعیف نیمکت نشین شد.

۵.FormaL

Matt “FormaL” Piper بهترین بازیکن AR برای بازی حرفه ای گیم پلی کالاف دیوتی است. FormaL فعالیت حرفه ای خود را با بازی Halo رقابتی آغاز کرد و در Black Ops 2 به Call of Duty منتقل شد. FormaL برتری گیم پلی کالاف دیوتی خود را در طول بازی خود با Optic Gaming تا سال ۲۰۱۸ ادامه داد. در حال حاضر، FormaL یکی از اعضای شیکاگو هانتسمن است، جایی که او امسال دو تورنمنت را برده است و در موقعیت نخست قرار دارد.

۴.Clayster

James “Clayster” Eubanks یکی دیگر از حرفه ای هایی است که از زمان آغاز رقابت Call of Duty وجود داشته است. Clayster توانسته است با هر تغییری که Call of Duty ایجاد کرده است بدون هیچگونه نقصی در بازی خود سازگار شود و این یکی از دلایل قرار گرفتن او در لیست بهترین هاست.

کلیستر در حال حاضر عضو و کاپیتان دالاس امپراتوری، یکی از تیم های برتر کالاف دیوتی است. او یک فرصت عالی برای کسب قهرمانی سوم جهان را دارد، زیرا یک بار دیگر در حال همکاری با برخی از بهترین تازه واردان لیگ است.

۳.Scump

Seth “Scump” Abner از زمان شروع رقابت در Black Ops 1 به عنوان چهره Call of Duty رقابتی بوده است. اسکامپ به دلیل شخصیت کاریزمایی، تولید محتوا و همچنین توانایی قتل بی نظیرش در گیم پلی کالاف دیوتی شناخته شده است. هم اکنون اسکامپ کاپیتان شیکاگو هانتسمن است. اسکامپ یکی از رهبران تیم و همچنین یکی از بهترین بازیکنان SMG در لیگ نیز هست.

۲.Crimsix

Ian “Crimsix” Porter یک قهرمان جهانی است و یک بازیکن حرفه ای دیگر است که کار خود را با Halo آغاز کرد و به Call of Duty Black Ops 2منتقل شد. در حال حاضر، Crimsix یکی از اعضای امپراتوری دالاس است و امسال نیز بار دیگر موفقیت هایی را تجربه می کند. او دلیل اصلی این است که دالاس امسال جزو ۳ تیم برتر لیگ است و وقتی در پلی آف حضور دارد به تجربه او اعتماد خواهد کرد.

۱. رتبه برتر گیم پلی کالاف دیوتی Karma

Damon “Karma” Barlow به لطف سلطه در کل زندگی حرفه ای اش، در لیست بهترین بازیکنان Call of Duty در همه زمان ها قرار دارد. کارما تنها بازیکنی است که سه قهرمانی جهان را بدست آورده است. در حال حاضر، کارما عضوی از سازمان سیاتل موج است اما بازیکن فعالی نیست. در اوایل این فصل، کارما بازنشستگی خود را از Call of Duty حرفه ای اعلام کرد اما او همچنان به عنوان مربی یا مشاور سیاتل در کنار تیم حضور خواهد داشت.

اگر می خواید بیشتر با برترین  آشنا شوید حتما به کانال یوتویوپ آن سر بزنید و از بازی های آن هیجان زده شوید.

مقالات مرتبط:

نقد و معرفی بهترین مانیتور گیمینگ سال ۲۰۲۱