تعدادی از بهترین بازی‌های iOS تا ۴۰ درصد تخفیف خوردند

Journey
Journey

در حال حاضر شرکت Annapurna Interactive یکی از ناشران بزرگ بازی‌های ویدئویی در آمریکای شمالی به شمار می‌رود که تعداد زیادی بازی شگفت انگیز و بسیار خوب در اختیار دارد و تا به حال برخی از بازی‌های خود را بر روی پلتفرم iOS نیز عرضه کرده است.

نکته شگفت انگیزی که درمورد بازی‌های شرکت Annapurna Interactive وجود دارد، این است که تقریبا تمام بازی‌هایی که تا به حال ساخته و عرضه کرده است، قبل و بعدی از عرضه خود از منتقدین مختلف و پرشماری جوایز مختلفی گرفته‌اند و مورد تحسین عده بسیار زیادی از آن‌ها و همینطور کاربران قرار گرفته‌اند. بنابراین، می‌توان تا حد زیادی با اطمینان خاطر ادعا کرد که هر زمان قصد خریداری کردن یکی از بازی‌هایی را داشته باشید که نام Annapurna Games در شجره نامه آن وجود داشته باشد، می‌توانید اطمینان داشته باشید که قطعا از آن لذت خواهید برد. همچنان با آرادمگ همراه باشید.

با توجه به این که این روزها تقریبا تمام مردم یک گوشی هوشمند در اختیار دارند، بازی‌های مختلف نیز موفق شده‌اند راه خود را به این گجت‌های جیبی کوچک باز کنند. اگر شما هم یکی از کاربران این گوشی‌های هوشمند هستید که دوست دارید تا زمانی که این بازی‌ها در حال آمد و رفت هستند، آن‌ها را تجربه کنید و یا فقط برای گذران اوقات خود روی پلتفرم‌های اندروید و iOS بازی می‌کنید، ممکن است علاقه داشته باشید که برخی از بازی‌هایی را که شرکت Annapurna Interactive ناشر آن‌ها بوده است، تجربه کنید. خبر خوشحال کننده این است که شما هم‌اکنون می‌توانید این بازی‌های جذاب را با سقف ۴۰ درصد تخفیف بر روی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل iOS از طریق App Store تهیه کنید. این بازی‌ها شامل لیست زیر می‌شوند:

  • Donut County با قیمت ۳ دلار
  • Florence با قیمت ۱.۹۹ دلار
  • Flower با قیمت ۲.۹۹ دلار
  • Gone Home با قیمت ۳ دلار
  • Gorogoa با قیمت ۳ دلار
  • Journey با قیمت ۲.۹۹ دلار
  • Telling Lies با قیمت ۳.۹۹ دلار

تمام بازی‌های iOS که در بالا نام برده شد، در حال حاضر با ۴۰ درصد تخفیف بر روی فروشگاه App Store قابل دسترسی پیدا کردن هستند. اگر دوست دارید بدانید که آیا این بازی‌ها واقعا ارزش خریداری کردن دارند یا خیر، اول از همه برای پیدا کردن پاسخ این سوال می‌توانید گیم پلی آن‌ها را از شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند YouTube مشاهده کنید تا به پاسخ این سوال دست پیدا کنید. اما می‌دانید که این کار، فقط برای این است که متوجه شوید اصلا به سبک بازی مورد نظر علاقه خاصی دارید یا خیر. شما با این کار نمی‌توانید متوجه شوید که آیا بازی مورد نظر واقعا بازی خوبی هست یا خیر. زیرا ماهیت بازی‌های ویدئویی این است که در ابتدا باید آن‌ها را انجام دهید و با دیدن گیم پلی نمی‌توانید متوجه خوب بودن با نبودن یک بازی شوید.

نکته قابل توجه بعدی، این است که تمام بازی ‌هایی که در لیست بالا ذکر شده‌اند، جزو بازی‌ های تحسین شده‌ای هستند که اکنون شانس تجربه کردن آن‌ها را بر روی پلتفرم iOS با یک قیمت بسیار بسیار مناسب پیدا کرده‌اید و بهتر است هر چه زودتر از این فرصت استفاده کنید. شک نداشته باشید که تمام بازی‌های این لیست، حداقل ارزش یک بار تجربه کردن را دارند و چه بسا عناوینی مانند Journey هم در بین آن‌ها وجود دارد که با گیم پلی کوتاه اما به شدت لذت بخش خود، شما را به سفری می‌برد که تا به حال هیچ وقت تجربه نکرده بودید. بنابراین، همه‌ی آن‌ها ارزش امتحان کردن دارند. بازی‌های این لیست به قدری ارزشمند هستند که حتی اگر گیمر هم نباشید، چنان تجربه نفیس و غیر قابل تصوری در اختیار شما قرار خواهند داد که همه‌ی مردم باید حداقل یک بار در طول زندگی خود این احساس زیبا را تجربه کنند.

به احتمال زیاد این پیشنهادها تا چند روز دیگر به پایان می‌رسند و فرصت تهیه کردن آن‌ها تمام می‌شود. بنابراین، اگر می‌خواهید تجربه‌ای که توصیف کردیم را  به دست بیاورید، شاید بهتر باشد برای تهیه آن‌ها عجله کنید. فرصت تجربه کردن بازی‌های شرکت Annapurna Interactive با چنین قیمت بسیار مناسبی که تا ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده است، بر روی پلتفرم iOS چیزی نیست که همیشه در دسترس باشد و هر وقت خواستید از آن استفاده کنید. این یک فرصت محدود است و بهتر است هر چه زودتر از آن استفاده کنید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.