Assassin’s Creed III ریمستر برای نینتندو سوییچ تایید شد

Assassin's Creed III

Assassin’s Creed III ریمستر برای نینتندو سوییچ تایید شد

در روزهای اخیر بود که یوبیسافت نسخه ریمستر Assassin’s Creed III را برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان معرفی کرد. عنوانی که نه تنها بهبود گرافیکی داشته بلکه مکانیسم گیم پلی نیز ارتقا پیدا کرده است.

گذشته از آن شرکت یوبیسافت تمامی بسته های الحاقی را برای این نسخه در نظر گرفت. اگرچه پیشتر این ریمستر به عنوان بخشی از سیزن پس اسیسنز کرید اودیسه به شمار می رفت اما شرکت فرانسوی تصمیم می گیرد یک نسخه مستقلی هم برای Assassin’s Creed III ریمستر در نظر گیرد.

با گذشت چند روزی از اعلام زمان انتشار Assassin’s Creed III ریمستر برای سه پلتفرم مورد اشاره، به تازگی نینتندو و یوبیسافت تایید کردند، Assassin’s Creed III ریمستر برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

بدون شک چنین خبری برای طرفداران و صاحبان کنسول هیبریدی نسل جدید نینتندو سوییچ جذاب خواهد بود که می توانند باری دیگر  Assassin’s Creed III را با ارتقایی در بخش گرافیکی و گیم پلی تجربه کنند.

نسخه نینتندو سوییچ نیز همانند سه پلتفرم دیگر شامل تمامی بسته های الحاقی  Assassin’s Creed III می شود. از جمله این بسته های الحاقی می توان به Assassin’s Creed III: Liberation و چند آیتم بزرگ دیگر پرداخت.

Assassin’s Creed III ریمستر برنامه ریزی شده ۲۱ می سال جاری یعنی مدتی پس از نسخه های رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ برای نینتندو سوییچ منتشر شود. این بازی در ابتدا سال ۲۰۱۲ برای سه پلتفرم پی سی، ایکس باکس ۳۶۰ و پی اس ۳ منتشر شد، حال با گذشت نزدیک به ۷ سال از انتشار اولیه، قرار است باری دیگر برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شود.

شایان ذکر است در سال ۲۰۱۹ یوبیسافت نسخه جدیدی از Assassin’s Creed را معرفی نمی کند و در مقابل آی پی دیگری توسط این شرکت فرانسوی معرفی خواهد شد. برای کسب جزئیات بیشتر باید تا E3 2019 منتظر ماند.