بازی Crossfire برای ایرانی ها

بازی Crossfire پی سی برای ایرانی ها
بازی Crossfire پی سی برای ایرانی ها

پس از معرفی بازی رایگان Apex legends، اکنون خبر خوش برای ایرانی هایی که علاقه مند به بازی Crossfire روی کامپیوترهای پی سی بودند، داریم. به زودی بازی Crossfire برای پی سی از طریق پلتفرم آریو (به عنوان نماینده رسمی بازی کراس فایر کلاسیک) عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که پلتفرم آریو یک پلتفرم ایرانی مختص انتشار بازی های دیجیتالی و ویدئویی در کشور می باشد.

به این معنا که کاربران ایرانی پس از این عرضه می توانند بازی Crossfire را که محبوبیت جهانی دارد، روی دستگاه های پی سی خود بازی کنند.

بازی Crossfire

بازی Crossfire را باید از جذاب ترین بازی های شوتر اول شخص در جهان بدانیم. این بازی تاکنون توانسته در میان مردم بازی محبوبیت زیادی به وجود بیاورد. سازندگان این بازی درک فوق العاده ای از چیزی که بازیکن های بازی های FPS انتظار دارند، به دست آورده و آن را در ساختار این بازی به کار گرفته اند.

در این بازی سرعت را در سطح بالا تجربه می کنید و صحنه های اکشن و قدرت نمایی مجذوبتان می سازد.

شما خود را در یک میدان جنگ واقعی یافته و می توانید هدف گیری کرده و شلیک نمایید.

چیزی که این بازی را بسیار جذاب می سازد، امکان ملحق شدن به دوستانتان بوده و می توانید بازی را با هم پیمانان خود پیش ببرید. پرش از هواپیما، انواع سلاح های جنگی و … هیجان را در بی نهایت به بازیکنان می چشاند.

گرافیک بالای بازی، فضایی ایده آل را ترسیم نموده و تجربه ای بی نظیر را پشت سر خواهید گذاشت.

بازی Crossfire پی سی برای ایرانی ها
بازی Crossfire پی سی برای ایرانی ها

لازم به ذکر است که Crossfire در سال ۲۰۱۴ توانست به فروش ۱.۳ میلیارد دلاری دست یافته و به عنوان پرفروش ترین بازی جهان در آن سال دست یابد. جالب است بدانید که این بازی طی چند سال بعد نیز، هر سال در شمار بازی های پرفروش قرار داشته است.

کراس فایر کلاسیک این بار جهت خود را به سمت ایران زمین چرخانده و تصمیم گرفته تا ایرانی ها را به میدان بازی بیاورد.

پیش ثبت نام بازی کراس فایر کلاسیک

اگر از علاقه مندان به این بازی هستید، می توانید در پیش ثبت نام آن در آدرس https://crossfire.games/ حاضر شده و خود را برای شرکت در این نبرد بزرگ آماده سازید.

قابل ذکر است که در صورت پیش ثبت نام، شما می توانید از K-knife به مدت ۷ روز به صورت رایگان نیز استفاده نمایید.

بازی Crossfire پی سی برای ایرانی ها
بازی Crossfire پی سی برای ایرانی ها

برای پیش ثبت نام می باید شماره تماس خود را در باکس مربوطه وارد نمایید. (پیش ثبت نام بازی کراس فایر به صورت رایگان انجام می شود.)

پس از عرضه ی بازی می توانید به لشکر ایران در بازی Crossfire پیوسته و از فضای جنجالی آن لذت ببرید.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...