اشاره غیرمستقیم سازندگان Devil May Cry 5 به انتشار آن روی نینتندو سوییچ

Devil May Cry 5

بازی هک اند اسلش Devil May Cry 5 در E3 2018 معرفی شد. عنوانی که شرکت کپکام آن را در مراسم مایکروسافت رونمایی کرده و یک عنوان برجسته است. تا انتشار این بازی برای سه پلتفرم مقصد پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان فاصله چندانی باقی نمانده است.

در این میان صاحبان کنسول نینتندو سوییچ انتظار دارند شرکت کپکام این بازی محبوب و موردانتظار را برای پلتفرم موردبحث منتشر کند. به تازگی بیانیه ای توسط کپکام پیرامون نسخه سوییچ منتشر شد که احتمالا بزودی شاهد انتشار این نسخه باشیم.

Devil May Cry 5 برای نینتندو سوییچ منتشر می شود

Matt Walker تهیه کننده بازی در پست توییتر می نویسد:

ما در حال حاضر چیزی برای نشان دادن از نسخه سوییچ بازی نداریم. اما به شخصه دوست داریم Devil May Cry را روی سوییچ تجربه کنیم.

این گفته ها نشان می دهند احتمال انتشار Devil May Cry 5 روی نینتندو سوییچ بسیار است. متاسفانه عوامل سازنده تایید رسمی درباره نسخه سوییچ ندارند و این موضوع احتمال انتشار را نعیین نمی کند.

به دنبال این خبر کپکام میزان فروش سری بازیهای Resident Evil 2 را بیش از ۹۰ میلیون نسخه اعلام کرده که در طول ۲۰ سال انتشار یافتند. در این بین میزان فروش بازی Resident Evil 2 Remake به ۴ میلیون واحد رسید. چنین حجمی در نوع خود قابل توجه است و نشان می دهد طرفداران Resident Evil حتی نسخه ریمیک از بازی قدیمی را بدون در نظر گرفتن زمان انتشار آن تجربه می کنند.

پیشتر شایعه شد نسخه جدید Resident Evil موسوم به Resident Evil 8 تحت توسعه قرار دارد و بزودی اخباری درباره آن منتشر می شود. کپکام در حال حاضر سخت روی پروژه های در دست توسعه قرار دارد که از جمله باید به عنوان مورد انتظار Devil May Cry 5 اشاره کرد که تا انتشار آن مدت زمان بسیاری باقی نمانده است.

پیش بینی می شود پس از عرضه بسته های الحاقی خاصی دردسترس قرار نگیرد.