بازی‌های Gameloft محتوای رایگان ارائه می‌دهند

شرکت ناشر و بازی ساز فرانسوی Gameloft به تازگی اعلام کرده است که در بازی‌های خود یک سری محتوای رایگان در اختیار گیمرها در پلتفرم‌های مختلف قرار خواهد داد که شامل اندروید و iOS می‌شوند.

ظاهرا بیش از ۳۵ بازی مختلف که توسط این شرکت فرانسوی ساخته و یا حتی منتشر شده‌اند، شامل این موضوع خواهند بود. همچنین به محض این که این محتویات رایگان در دسترس قرار داده شوند، بازی‌بازان یک اعلان در بازی خود دریافت خواهند کرد. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر درمورد این بازی‌ها و نحوه دریافت کردن این محتویات رایگان همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

اگر شما هم یکی از بازی‌های شرکت فرانسوی Gameloft را در اختیار دارید و یا در حال بازی کردن آن‌ها هستید، شانس زیادی در این ماه برای دریافت کردن این محتویات رایگان در اختیار دارید زیرا این محتویات برای تمام کسانی که این ۳۵ بازی را داشته باشند، در دسترس قرار خواهند گرفت. در اینجا به شرح برخی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های Gameloft که این محتویات را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند، می‌پردازیم. برخی از این بازی‌ها شامل عناوین زیادی از جمله Asphalt 8: Airborne, Asphalt 9: Legends, LEGO Legacy: Heroes Unboxed, Disney Getaway Blast, Disney Princess Majestic Quest, Disney Magic Kingdoms, SongPop 2, March of Empires, War Planet Online, Overdrive City, Dragon Mania Legends, Modern Combat 5, Sniper Fury, Dungeon Hunter 5, Gangstar IV و تعداد بسیار زیادی از بازی‌های دیگر این شرکت فرانسوی می‌شوند.

مدتی است که این محتویات رایگان و هدایای ارزنده به کاربران این بازی‌ها در سیستم عامل‌های اندروید و iOS اختصاص داده شده است و کاربران آن‌ها همچنان تا انتهای ماه جاری میلادی یعنی مارس سال ۲۰۲۰ می‌توانند آن‌ها را دریافت کنند. بازی‌های Gameloft جزو محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌ها در پلتفرم گوشی‌های هوشمند به شمار می‌روند که تعداد بسیار زیادی هوادار دارند. همانطور که پیش از این اشاره کردم، پس از این که کاربران هر یک از این بازی‌هایی که شامل این موضوع می‌شوند را باز کنند، یک اعلان در بازی دریافت می‌کنند تا بتوانند از این هدیه استفاده کنند.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.