دمو دوم بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

Devil May Cry 5

دمو دوم بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

شرکت کپکام به تازگی دومین نسخه دمو بازی Devil May Cry 5 را برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کرده است. دمو انحصاری بازی نخستین بار در ماه دسامبر برای گیمرهای ایکس باکس وان دردسترس قرار گرفت.

حال دموی دمو برای هر دو کاربران پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده تا از آن بهره گیرند. در همایش Game Awards 2018 بود که کپکام تریلر جدیدی منتشر کرد.

پیشتر کپکام مشخص کرده بود بزودی دمو دوم بازی Devil May Cry 5 را منتشر خواهد کرد. بازیکنانی که در نسخه دمو بازی Devil May Cry 5 روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس شرکت کردند، بیش از ۳۰ هزار Red Orbs در بازی اصلی پاداش می گیرند.

دمو دوم درست همانند دمو اول است با این تفاوت که Punchline Devil Breaker را نیز به بازی افزوده می شود. به کمک آن بازیکنان قابلیت استفاده از گزینه سفارشی را پیدا خواهند کرد.

نسخه دمو اول به بازیکنان اجازه می داد تا شخصیت Nero را کنترل کنند و در سطح شهر Red Grove City با شمشیر خاص خود دشمنان اهریمنی را قطعه قطعه کند. البته کپکام برای نسخه جدید بازی Devil May Cry سلاح های جدیدی طراحی کرده تا این بازی هک اند اسلش هیجان انگیزتر باشد.

بنابراین کسانی که تاکنون دمو ایکس باکس وان را تجربه نکردند می توانند با نسخه پلی استیشن ۴ شمشیر تیز  Nero را به کار گرفته و دشمنان را دیوانه وار نابود سازند. بازی  Devil May Cry 5 در ۸ مارس سال جاری برای پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.