بازی Watch Dogs 3 در E3 2019 معرفی می شود

شرکت یوبیسافت در نظر دارد تا در بزرگترین گردهمایی دنیای بازی های رایانه ای موسوم به E3 از بازی Watch Dogs 3 رونمایی کند. در ادامه با آراد مگ همراه باشید.

سری بازیهای Watch Dogs از طرفداران بسیاری برخوردار هستند. فرنچایزی که در آن شما نقش یک هکر را در شهر بازی می کنید و باید به نابودی باندهای خلافکار بپردازید. نخستین بار در سال ۲۰۱۴ بود که بازی Watch Dogs به عنوان اولین نسخه از این سری معرفی شد. بازی که اگرچه در بحث گرافیکی مشکلاتی داشت اما به دلیل داستانی جذاب و نوآوری در گیم پلی به یک نسخه برجسته تبدیل شد.

البته Watch Dogs یک آی پی جدید برای یوبیسافت محسوب می شود و به مرور زمان طرفداران بسیاری پیدا کرد. سپس سال ۲۰۱۶ نسخه دوم با نام Watch Dogs 2 معرفی شد و آن هم به دنبال محبوبیت Watch Dogs اول به موفقیت های بزرگی دست یافت. حال با گذشت تقریبا ۵ سال از عرضه نخستین عنوان، بزودی باید شاهد انتشار نسخه دیگر آن باشیم.

اخیرا شرکت یوبیسافت در گزارش مالی خود علاوه بر تاخیر یکی از عناوین ، خبر انتشار سه بازی AAA جدید تا پایان ۲۰۱۹ را داد. این طور پیداست به نظر می‌رسد یکی از این عناوین جدید Watch Dogs 3 باشد. مدتهاست شایعاتی پیرامون این بازی موردانتظار منتشر می شود اما هیچ یک توسط یوبیسافت به تایید یا تکذیب نرسیده است.

اولین شایعات درباره Watch Dogs 3 نخستین بار سال ۲۰۱۸ منتشر شد. سپس اوایل ۲۰۱۹ نیز جزئیاتی به بیرون درز کرد که نشان می داد این بازی در شهر لندن جریان خواهد داشت و همچون نسخه های قبل باید شاهد دنیای هک باشیم. به تازگی یوبیسافت یک حساب کاربری جدید با عنوان Watch Dogs UK در توییتر ایجاد کرده و این بدان معناست که بزودی اخباری دردسترس قرار می گیرد.

Watch Dogs 3 در E3 2019 حضور دارد

این اکانت در می امسال آغاز به کار کرد و به طور حتم باید شاهد بازی نسخه سوم این بازی در E3 2019 باشیم. با فرض انتشار Watch Dogs 2 در سال ۲۰۱۶، پیش بینی می شود سال ۲۰۱۹ انتشار نسخه جدید تحت عنوان Watch Dogs 3 صورت گیرد.

اطلاعات کافی در دست نیست و نمی توان به شایعات بی اساس اشاره کرد. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود، شرکت یوبیسافت چه برنامه ای برای Watch Dogs 3 در نظر گرفته است. انتظار داریم با جریان داشتن داستان بازی موردبحث در لندن، پیش بینی می کنیم شاهد محیط جذاب و گیم پلی مهیج با تم اکشن مخفی کاری باشیم.

داستان نسخه دوم در شهر سانفرانسیسکو جریان داشت و شخصیت اصلی آن مارکوس هالووی نام داشته که به عنوان هکر سعی کرد براندازی سیستم CtOS راه اندازی شده در شهر سانفرانسیسکو دارد. نسخه اول نیز با نام Watch Dogs با شخصیت اصلی آیدن پیرس داستانی مشابه Watch Dogs 2 داشته، با این تفاوت که آیدن به دنبال انتقام گرفتن دشمنانی بود که به قتل خانواده پیرس پرداختند. البته به دنبال آن پیرس سعی داشته سیستم نظارتی CtOS حاکم بر شهر شیکاگو را که توسط همان دشمنان راه اندازی شد، نابود سازد.

به هر حال باید منتظر ماند تا در کنفرانس E3 2019 یوبیسافت با معرفی Watch Dogs 3 مشخص شود چه عنوانی در راه است. عنوانی که می تواند جالب به نظر رسیده و باید آن را یک عنوان برجسته به شمار آورد.