حل معمای جسد مفقوده با گوگل مپس | گوگل مپس چگونه به حل معمایی ۲۲ ساله کمک کرد؟

حل معمای جسد مفقوده با گوگل مپس

حل معمای جسد مفقوده با گوگل مپس را باید اتفاق تازه‌ای بدانیم که در دنیای تکنولوژی و نرم افزار امروزی رخ داده است. طبق گزارش منتشر شده اخیر که در فضای یوتیوب و توییتر نیز غوغا کرده و توانست ظرف مدت بیست و چهار ساعت، توجهات زیادی را به خود جلب کند؛ تصویر گرفته شده توسط گوگل مپس نشان داد که در دریاچه فلوریدا، بقایایی از یک اتومبیل زرد رنگ وجود دارد و این موضوع به کشف جسد مردی که ۲۲ سال پیش گم شده و هرگز پیدا نشده بود، منجر شد.

حل معمای جسد مفقوده با گوگل مپس

گوگل مپ توانست بقایای یک اتومبیل غرق شده در دریاچه فلوریدا را کشف کرده و به واسطه آن، جسد شخصی که ۲۲ سال پیش از خانه خارج شده و هرگز بازنگشت نیز پیدا شد. ویلیام مولد شخصی است که ۲۲ سال پیش یعنی در سال ۱۹۹۷ در فلوریدا مفقود شده و تلاش‌های پلیس برای پیدا کردن وی، در نهایت بی‌نتیجه ماند. اما اکنون گوگل مپس توانسته بقایای خودروی وی در دریاچه فلوریدا را کشف کرده و به این واسطه جسد ویلیام نیز از داخل آن، پیدا شده است.

همچنین بخوانید: کاهش جریمه های رانندگی به کمک گوگل مپس چگونه صورت می گیرد؟

ماجرا به این صورت اتفاق افتاد که شخصی به نام بری فی با پلیس محل فلوریدا تماس گرفته و اطلاع داد که خودروی زرد رنگی در دریاچه وجود دارد. تیم امداد به محل اعزام شده و بقایای خودرویی را که ۲۲ سال پیش در این دریاچه سقوط کرده بود، بیرون آوردند. یکی از همسایگان بری فی توانسته بود بقایای خودروی زرد رنگ را از گوگل مپس مشاهده کند و بری نیز برای اطمینان بیشتر، به کمک یک پهباد، عکسی از بالا تهیه کرده و به طور کامل حضور خودروی زرد را در دریاچه ثابت کرد.

حل معمای جسد مفقوده با گوگل مپس

البته هنوز مشخص نیست که خودروی وی چرا داخل دریاچه سقوط کرده و آیا این یک خودکشی یا سانحه بوده است. اما تنها چیزی که می‌توان با قاطعیت گفت، این است که گوگل مپس و البته کنجکاوی آقای بری و همسایه‌اش، کمک کرده‌اند تا سرانجام ویلیام گم شده، پس از گذشت ۲۲ سال پیدا گشته و خانواده او قادر به انجام مراسم تدفین وی باشند.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...