بازی GTA 6 در دست ساخت است!

GTA 6

بازی جی تی ای یا Grand Theft Auto یکی از بهترین تولیدات استودیوی بازی راک استار است که برای پلتفرم های مختلف عرضه گردیده و تا امروز نیز به خوبی با استقبال همگان رو به رو شده است. خبر خوش برای طرفداران این محصول ویدئویی آن است که بنابر روزمه کاری یکی از کارمندان سابق راک استار به نام بیبین مایکل، به نظر می رسد که این استودیوی بازی سازی پیش تر از این مراحل ساخت و تولید بازی GTA 6 را شروع کرده است.

راک استار، نامی درخشان در صنعت تولید بازی های ویدیویی برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن بوده و کاربران پی سی را نیز همیشه مورد لطف خودش قرار داده است. راک استار گیمز که جزو یکی از بهترین و باتجربه ترین استودیوی های بازی سازی در سراسر جهان به حساب می آید، با تولید آثاری فوق‌العاده مثل Grand Theft Auto و Red Dead Redemption 2 تحسین همگان را برانگیخه است، با استفاده از دانش و تکنیک های روز دنیا از پیشرو های بازی‌های  جهان باز می باشد. این استودیوی بازی سازی حدود شش سال پیش اولین نسخه از سری  بازی محبوب جی تی ای GTA را روانه بازار کرد. این لحظه شروع اتفاقات بزرگ برای راک استار بوده و در اولین قدم جی تی ای توانست که با شکست رکورد پردرآمدترین محصول سرگرمی تاریخ و فروش ۱۰۰ میلیون نسخه ای، همچنان در میان ده بازی پرفروش هفتگی نیز جای بگیرد.

GTA 6 در راه است

چنین سابقه درخشانی از این استودیو بازی و همچنین اقبال زیاد کاربران به این سری از بازی ها، در کنار آغاز دوره نسل نهم کنسول ها این انتظار را در ما ایجاد می‌کند که طی چند سال آینده شاهد عرضه نسخه بعدی از بازی Grand Theft Auto باشیم. اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد، حتما راک استار تا امروز باید مراحل ساخت و تولید نسخه ششم از جی تی ای را شروع کرده باشد. اگرچه این اطلاعات همگی براساس حدس و گمان بیان می شود ولی اخیرا یک نکته جالب در فضای مجازی پخش شده است که این پیش بینی ها را کمی به مرحله واقعیت نزدیک می سازد. چندی پیش کاربری از انجمن GTA با دستیابی به رزومه یکی از کارمندان  راک استار گیمز به نام بیبین مایکل ، عقیده دارد که این استودیو هم اکنون روی ساخت بازی GTA 6 مشغول به کار است.

اگر بخواهیم این اتفاق را به بیان ساده تری مطرح کنیم، در رزومه کاری مربوط به آقای بیبین مایکل نوشته شده است که این فرد تا پایان ماه آوریل سال گذشته میلادی وظیفه طراحی مفهومی ماشین ها و بسته های الحاقی بازی GTA V را در استودیوی راک استار گیمز برعهده داشته است. اما قضیه کمی جالب تر نیز شده گویا وی در پروژه ساخت و توسعه بازی GTA 6 نیز حضور داشته و به عنوان طراح سه بعدی و خودروها در این استودیو ایفای نقش کرده است. به این ترتیب الان با اطمینان می توانیم بگوییم که راک استار از مدت ها پیش فرایند ساخت و توسعه نسخه ششم از GTA را شروع کرده است.