کاهش جریمه های رانندگی به کمک گوگل مپس چگونه صورت می گیرد؟

گوگل مپس
گوگل مپس

اپلیکیشن گوگل مپس یکی از بهترین نرم افزارهای مسیریابیست که امروز در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که می دانید تا به امروز گوگل مپس توانسته است با ارائه امکانات و آپدیت های مختلفی، توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند. اما گفته می شود که آپدیت جدید گوگل می تواند جریمه های رانندگی را کاهش دهد. اما در آپدیت جدید گوگل مپس چه امکاناتی به این منظور وجود دارد؟ با ما همراه باشید تا بدانید کاهش جریمه های رانندگی به کمک گوگل مپس چگونه صورت می گیرد. با آراد مگ همراه باشید.

کاهش جریمه های رانندگی به کمک گوگل مپس

اگر از نقشه های گوگل استفاده کرده اید و این نرم افزار را یکی از بهترین نرم افزارهای مسیریابی حین رانندگی یافتید، حتما متوجه شده اید که این اپلیکیشن دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که می تواند رانندگان را از افتادن در دام ترافیک، سردرگمی در خیابان ها و حتی جریمه های رانندگی بیرون کشد.

گوگل مپس
گوگل مپس

اکنون گفته می شود که رانندگان می توانند کاهش جریمه های رانندگی به کمک گوگل مپس را تجربه کنند، چرا که امکاناتی مانند هشدار محدودیت سرعت و دوربین های جریمه را در نقشه نشان خواهد داد. بعد از انجام آزمایشات مختلف در ایالات متحده، انتشار هشدارهای محدودیت سرعت این نرم افزار را به یکی از بهترین اپلیکیشن های مسیریابی تبدیل کرده است.

– بهترین برنامه اندروید برای دانلود در سال ۲۰۱۹
– بهترین برنامه آیفون رایگان در سال جاری
– بهترین برنامه ردیابی ماهواره ای موجود در بازار

نیز از سایر عناوین این اپلیکیشن محسوب می شود. در حال حاضر کنترل و محدودیت سرعت در گوشه پایین صفحه نمایش گوگل مپس ظاهر می شود، این در حالیست که این دوربین ها و رادارهای کنترل در خود جاده ها نیز ظاهر می شوند.

ویژگی های جدیدی که در این نرم افزار وجود دارد، آن را به یکی از بهترین رقیب ها برای تمامی مسیریاب ها در سیستم عامل های مختلف تبدیل می کند.
با توجه به گزارش Enggadget، هشدارهای محدودیت سرعت در کشورهای زیر در دسترس خواهد بود: ” استرالیا، برزیل، ایالات متحده کانادا، انگلیس، هند، مکزیک، روسیه، ژاپن، آندورا، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کرواسی، چک، استونی، فنلاند یونان، مجارستان، ایسلند، اسرائیل، ایتالیا، اردن، کویت، لتونی، لیتوانی، مالت، مراکش، نامیبیا، هلند، نروژ، عمان، لهستان، پرتغال، قطر، رومانی، عربستان سعودی، صربستان، اسلواکی، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سوئد، تونس و زیمبابوه “.

البته این برنامه مکان های سری و برخی منطقه های ممنوعه را تحت پوشش قرار نمی دهد. به عنوان مثال در برخی از کشورها پلیس می تواند گوشی موبایل افراد را برای بررسی نصب اپلیکیشن های غیر مجاز بررسی نماید و جالب است بدانید که این نرم افزار در برخی از مکان ها ممنوع است، چرا که به گفته پلیس ها، این نرم افزار می تواند دور زدن از قانون را برای برخی از متخلفان آسان نماید.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...