دانلود عکس های حساب اینستاگرام چطور انجام می‌شود؟

دانلود عکس های حساب اینستاگرام

میلیون‌ها کاربر اینستاگرام، هر روز تصاویر زیادی را در این شبکه اجتماعی بارگذاری می‌کنند و همین اینستاگرام را به محبوب ترین شبکه اجتماعی تبدیل کرده است. اما برای دانلود عکس های حساب اینستاگرام خود چه باید کنید؟ شاید شما تصاویر حساب کاربری خود در اینستاگرام را با استفاده از دوربین آن تهیه کرده و نسخه پشتیبانی از آن‌ها در اختیار نداشته باشید. همین طور امکان دارد که در صورت ذخیره داشتن این تصاویر، به اشتباه آن‌ها را از گالری گوشی موبایل خود حذف کرده باشید. در این صورت احتمالا به دانلود عکس‎‌های حساب اینستاگرام خود، نیاز پیدا خواهید کرد.

جای نگرانی نیست، اینستاگرام یک ابزار بارگیری یا همان دانلود به کاربران خود ارائه داده است که به کمک آن می‌توانید تصاویر حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دانلود عکس های حساب اینستاگرام

برای انجام این امر، در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود عکس های حساب اینستاگرام

پیش از انجام این کار به این موضوع توجه داشته باشید؛ صرف این که ابزار دانلود تصاویر اینستاگرام را در اختیار داریم، به این معنا نیست که بدون مجوز سایرین به دانلود و ذخیره عکس‌های خصوصی شان بپردازیم. این به حتم کاری خلاف اخلاق و کاملا غیرانسانی و نازیباست.

دانلود عکس های حساب اینستاگرام از طریق نسخه وب

  • گام اول: از طریق مرورگر مد نظر خود، به حساب کاربری خود در اینستاگرام وارد شوید و به پروفایل بروید.
  • گام دوم: بر روی نماد چرخ دنده در بخش سمت راست و بالای صفحه ویرایش پروفایل حساب کاربری خود وارد شوید. در اینجا گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید.
  • گام سوم: اکنون باید به صفحه‌ای وارد شده باشید که در بخش بالایی آن، Account Privacy وجود دارد. اگر این مورد را مشاهده کردید، به سمت پایین صفحه اسکرول تا انتها نمایید تا به عنوان Data Download با یک لینک زیر آن برسید. این لینک “Request Download” است و باید روی آن کلیک کنید.
  • گام چهارم: با ورود به این لینک از شما خواسته می‌شود تا ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. با وارد کردن ایمیل و رمز عبور، هویت شما تائید شده و می‌توانید از این مرحله عبور کرده و تصاویر را ذخیره نمایید.

دانلود عکس های حساب اینستاگرام

دانلود تصاویر حساب اینستاگرام از طریق نسخه موبایلی

اما برای دانلود این عکس‌ها از طریق نسخه موبایلی، نیز می‌توانید مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  • گام اول: اپلیکیشن را باز کرده و به حساب کاربری خود وارد شوید.
  • گام دوم: روی نماد منو در گوشه سمت راست و بالا صفحه ضربه زده و به بخش تنظیمات یا Settings وارد شوید.
  • گام سوم: روی Security ضربه زده و به سپس بر گزینه Download Data ضربه بزنید.
  • گام چهارم: در اینجا آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس روی دکمه Request Download ضربه بزنید.

با کمک روش‎های فوق، می‌توانید به راحتی تصاویر حساب کاربری خود در اپلیکیشن اینستاگرام را دانلود کرده و در حافظه گوشی یا سیستم کامپیوتری ذخیره نمایید.

پیشنهاد مطالعه: چگونه اینستاگرام خود را از حالت بلاک خارج کنیم؟

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...