Poco F2 Pro در حال دریافت نسخه پایدار اندروید ۱۱ است

poco
poco

شرکت شیائومی در ماه ژوئن گذشته قول داده بود که اندروید ۱۱ را در اختیار کاربران گوشی‌های هوشمند برند Poco و همچنین گوشی پرچمدار این برند به اسم F2 Pro نیز قرار خواهد داد. البته، این برند از این به بعد فعالیت خودش را به صورت کاملا مستقل ادامه خواهد داد و دیگر به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی فعالیت نخواهد کرد.

اکنون پس از گذشت حدود شش ماه از قولی که شیائومی داده بود، علیرغم جدایی این دو برند از یکدیگر و مستقل شدن فعالیت برند Poco ، آپدیت پایدار و نهایی نسخه ۱۱ سیستم عامل اندروید سرانجام شروع به عرضه شدن برای آن دسته از کاربران گوشی هوشمند پرچمدار F2 Pro کرده است که در برخی از کشورهای آسیایی قرار دارند. با توجه به این موضوع، ما از شرکت شیائومی انتظار داریم که آپدیت پایدار و نهایی نسخه ۱۱ سیستم عامل اندروید را به زودی برای سایر کاربران و دارندگان گوشی‌های هوشمند پرچمدار Poco F2 Pro نیز در دسترس قرار دهد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از جزئیات بیشتر این آپدیت جدید، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

آپدیت جدید نسخه پایدار و نهایی اندروید ۱۱ که در حال حاضر برای تعداد اندکی از کاربران گوشی هوشمند پرچمدار Poco F2 Pro در برخی از مناطق دنیا قرار داده شده است، دارای نسخه فریمور MIUI V12.2.1.0.RJKMIXM می‌باشد و کاربران برای در اختیار گرفتن آن نیاز به دانلود کردن ۲.۸ گیگابایت برای آپدیت اندروید ۱۱ دارند. لیست تغییرات این آپدیت نیز بسیار مختصر و مفید است: نسخه پایدار و نهایی رابط کاربری MIUI را بر پایه اندروید ۱۱ به ارمغان می‌آورد و علاوه بر این، دارای یک سری تغییر الگوهای جدید برای دوربین، واترمارک و همچنین ویژگی‌های vlog است.

با این وجود، بدیهی است که تقریبا تمام تغییرات بزرگ دیگری که گوگل در اندروید ۱۱ ایجاد کرده است نیز اکنون در اختیار کاربران گوشی هوشمند پرچمدار شیائومی در برند Poco با اسم F2 Pro نیز قرار داده شده است. در رابطه با این موضوع، می‌توانیم بگوییم که رابط کاربری جدید MIUI که اکنون بر اساس اندروید ۱۱ طراحی و پیاده سازی شده است، ویژگی‌هایی از قبیل Chat Bubble، منوی پاور جدید، ضبط صدای داخلی، Smart Replay بهبود یافته به همراه سیستم امنیتی بهبود یافته و همینطور کنترل‌های جدید مدیا را در اختیار کاربران گوشی هوشمند پرچمدار Poco F2 Pro قرار داده است. شاید نیاز چندان زیادی به گفتن نداشته باشد و خودتان بتوانید حدس بزنید اما باید اشاره کنیم که صد البته، یک سری تغییر و تحول یا آپدیت بصری جدید نیز اکنون ایجاد شده است که شخصی سازی و بهینه سازی‌های رابط کاربری به همراه تعداد زیادی از والپیپرهای جدید را نیز باید به آن‌ها اضافه کنیم.

در حال حاضر در صورتی که شما هم یکی از دارندگان گوشی هوشمند پرچمدار Poco F2 Pro هستید، می‌توانید این ROM را از طریق این لینک به صورت دستی دانلود کنید. این یک روش کاملا ساده و سر راست برای آپدیت کردن گوشی شما به اندروید ۱۱ است. اما در صورتی که قصد ندارید با آپدیت کردن به صورت دستی و با استفاده از یک سیم ریسک کنید، می‌توانیم وعده بدهیم که باید انتظار داشته باشید تا پایان ماه جاری میلادی این آپدیت را در اختیار بگیرید. زیرا تا این مدت، به احتمال بسیار زیاد تمام مدل‌ها و نسخه‌های مختلف گوشی هوشمند Poco F2 Pro در هر کجای دنیا که قرار داشته باشند باید به این آپدیت مجهز شده باشند و آن را در اختیار بگیرند.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.