Galaxy A20s آپدیت اندروید ۱۰ دریافت کرد

ماه گذشته شرکت سامسونگ آپدیت نسخه ۱۰ سیستم عامل اندروید Q را به همراه نسخه ۲ رابط کاربری اختصاصی خود به اسم One UI برای گوشی‌های Galaxy A20 و Galaxy A20e در دسترس قرار داد و اکنون نوبت به Galaxy A20s رسیده است.

درواقع، ماجرا از این قرار است که گوشی هوشمند Samsung Galaxy A20s آخرین عضو از خانواده سری محبوب و پرطرفدار A20 محسوب می‌شود که قرار است به زودی جدیدترین آپدیت‌های نرم افزاری موجود برای گوشی‌های سامسونگ را دریافت کند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر به همراه اطلاع پیدا کردن از برخی تغییراتی که این آپدیت اضافه خواهد کرد، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

اول از همه، باید به این نکته توجه داشته باشید که شما برای دریافت کردن این آپدیت در قدم اول نیاز به دانلود کردن یک فایل ۱.۳ گیگابایتی دارید که پس از دانلود کردن آن می‌توانید از تمام قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که اندروید ۱۰ و رابط کاربری One UI ۲ اضافه می‌کنند، لذت ببرید. علاوه بر این دو، با دریافت و نصب کردن این آپدیت، به پچ امنیتی ماه مارس ۲۰۲۰ نیز دسترسی پیدا خواهید کرد و آن را بر روی گوشی خود خواهید داشت.

آپدیت اندروید ۱۰ در حال عرضه شدن برای گوشی هوشمند Samsung Galaxy A20s است و کم کم برای تمام نسخه‌های این گوشی در سراسر دنیا در دسترس قرار داده خواهد شد. در حقیقت، این آپدیت در حال عرضه شدن برای نسخه‌هایی از این دستگاه است که دارای کد SM-A207F و یا SM-A207M هستند. اگر شما هم یکی از دارندگان گوشی‌های هوشمند Samsung Galaxy A20s با هر یک از این کدها هستید، باید منتظر باشید که نهایتا در طی چند روز آینده این آپدیت برای گوشی شما در دسترس قرار داده شود. البته اگر توان صبر کردن ندارید، می‌توانید با مراجعه کردن به آدرس Setting> Software Update در گوشی خود، از عرضه شدن این آپدیت برای گوشی خود اطمینان خاطر کامل پیدا کنید.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.