Samsung Galaxy A90 و A50 به One UI 2.5 آپدیت شدند

galaxy
Samsung Galaxy A90 5G

شاید کسی انتظارش را نداشت که گوشی‌های هوشمند میان رده شرکت سامسونگ مانند Galaxy A90 و A50 دیگر آپدیت‌های بزرگ جدیدی دریافت کنند. اما با تغییر استراتژی‌های کاری این شرکت که تصمیم گرفت به مدت ۳ سال از گوشی‌های خود پشتیبانی نرم افزاری کند، این امر اکنون تبدیل به واقعیت شده است.

اگرچه که آخرین و جدیدترین گوشی‌های هوشمند (معمولا رده بالا و پرچمدار) شرکت سامسونگ در انتظار دریافت آپدیت رابط کاربری One UI ۳.۰ به همراه اندروید ۱۱ هستند، اما نباید فراموش کنیم که این شرکت گوشی‌های قدیمی‌تری نیز در لاین آپ محصولات خود در اختیار دارد که بسیار محبوب هستند و کاربران بسیار زیادی در سراسر دنیا همچنان در حال استفاده کردن از آن‌ها هستند، اما هنوز حتی نسخه ۲.۵ این رابط کاربری را نیز در اختیار ندارند. گوشی‌های هوشمند میان رده Samsung Galaxy A90 به همراه A50 را اکنون می‌توانیم از این لیست خط بزنیم. چرا که گزارش‌های زیادی که در طی چند وقت اخیر از کاربران آن‌ها در اختیار ما قرار داده شده است، از این موضوع حکایت دارند که تعداد زیادی از این افراد در سراسر دنیا موفق به بدست آوردن آپدیت نسخه ۲.۵ رابط کاربری گوشی‌های هوشمند شرکت سامسونگ به اسم One UI شده‌اند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آپدیت نسخه ۲.۵ رابط کاربری One UI شرکت سامسونگ برای گوشی‌های هوشمند این شرکت، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

نسخه فریمور این آپدیت جدید برای گوشی هوشمند Samsung Galaxy A50 با کد A505FDDU5BTL1 مشاهده شده است و Galaxy A90 نیز با کد A908NKSU3CTL3A موفق به بدست آوردن این آپدیت جدید شده است. علاوه بر بهبودها، پیشرفت‌ها و بهینه سازی‌هایی که One UI ۲.۵ برای کاربران این دو گوشی هوشمند میان رده از شرکت سامسونگ به ارمغان آورده است، هر دوی آن‌ها اکنون می‌توانند از آخرین پچ امنیتی که شرکت گوگل در ماه دسامبر عرضه کرده است هم بهره مند شوند. از نظر ویژگی‌های جدیدی که این آپدیت برای این دو گوشی به همراه خواهد داشت نیز می‌توانیم به این اشاره کنیم که Galaxy A90 با در اختیار گرفتن قابلیت پشتیبانی از حالت Samsung DeX نشان داده است که سامسونگ توجه زیادی به این مدل و آپدیت جدید آن داشته است. همانطور که می‌توانید انتظار داشته باشید، این آپدیت جدید برای Samsung Galaxy A50 این ویژگی و قابلیت پشتیبانی از حالت DeX را به همراه نخواهد داشت. البته، هنوز هم قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید زیادی در این آپدیت وجود دارد که کاربران هر دوی آن‌ها می‌توانند از آن‌ها بهره مند شوند و لذت ببرند.

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که اگرچه تعداد بسیار زیادی از کاربران این دو گوشی در سراسر دنیا گزارش‌هایی مبنی بر دریافت کردن این آپدیت منتشر کرده‌اند و خبر از دریافت آن داده‌اند، اما عرضه آن مرحله به مرحله پیش می‌رود. با توجه به این موضوع، احتمال زیادی وجود دارد که شما مجبور باشید چند روز صبر کنید تا این آپدیت جدید از رابط کاربری شرکت سامسونگ برای گوشی‌های هوشمند این شرکت برای دستگاه Samsung Galaxy A90 و یا A50 شما در دسترس قرار داده شود. در طی این مدت، اگر شما هم موفق به دریافت این آپدیت شدید، لطفا از تجربه کاربری خود با آن در بخش نظرات این مطلب برای ما صحبت کنید و بگویید چه تغییر و تحولات جدیدی در گوشی خود احساس می ‌کنید. در غیر این صورت، صبر کنید تا این آپدیت را دریافت کنید و سپس تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.