آپدیت جدید Galaxy Note10 Lite در دسترس قرار گرفت

اگر به خاطر داشته باشید، هفته گذشته شرکت سامسونگ شروع به عرضه کردن آپدیت نسخه ۲.۱ رابط کاربری One UI برای گوشی هوشمند Galaxy S10 Lite کرد و اکنون نیز نوبت به Galaxy Note10 Lite رسیده تا آپدیت جدید خود را دریافت کند.

زمان موعود برای کاربران گوشی هوشمند Samsung Galaxy Note10 Lite فرا رسیده است چرا که سرانجام آن‌ها می‌توانند از جدیدترین نسخه رابط کاربری اختصاصی شرکت سامسونگ بر روی گوشی خود بهره مند شوند. همانطور که در جریان هستید، سال گذشته گوشی‌های Samsung Galaxy Note10 Lite و S10 Lite‌ از شرکت سامسونگ، به طور همزمان در کنار هم معرفی شده بودند. بنابراین، شاید زیاد غافلگیر کننده نباشد که انتظار داشته باشیم تمام آپدیت‌های نرم افزاری و جدید آن‌ها نیز به سرعت یکی پس از دیگری به عرضه برسند و اختلاف زمانی کمی میان عرضه آپدیت‌های جدید برای آن‌ها وجود داشته باشد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر درمورد تغییرات جدیدی که به واسطه این آپدیت جدید در گوشی Galaxy Note10 Lite شما به وجود خواهد آمد، همچنان در ادامه این مطلب نیز با ما همراه باشید.

این آپدیت جدید که اکنون برای کاربران گوشی هوشمند Samsung Galaxy Note10 Lite در دسترس قرار داده شده است، دارای پچ امنیتی ماه مارس ۲۰۲۰ نیز می‌باشد. نسخه نرم افزاری جدید این آپدیت برای گوشی‌هایی که در اسپانیا و امارات (که در حال حاضر تنها مناطقی هستند که عرضه این آپدیت جدید در آن‌ها گزارش شده است) وجود دارند، N770FXXU2BTD4 است. با این وجود، انتظار داریم که طبق معمول همیشه، به زودی و در آینده‌ای نزدیک در سایر نقاط دنیا نیز در دسترس قرار داده شوند. با توجه به این که عرضه این آپدیت در چند مرحله طبقه بندی شده است، شاید هنوز هم به مدت چند روز و یا حتی چند هفته نیاز به صبر کردن داشته باشید تا این آپدیت جدید برایتان در دسترس قرار داده شود. در هر صورت، شما اکنون می‌توانید با مراجعه به بخش مربوطه در تنظیمات گوشی خود، از عرضه شدن این آپدیت برای دستگاهتان اطمینان خاطر کامل پیدا کنید.

جالب است که بدانید نسخه ۲.۱ رابط کاربری One UI شرکت سامسونگ، برای اولین بار در لاین آپ Galaxy S20 این شرکت در دسترس قرار داده شده بود و اکنون تازه برای برخی از گوشی‌های منتخب دیگر این شرکت نیز در حال عرضه شدن است. آپدیت جدید نسخه ۲.۱ رابط کاربری One UI برای گوشی هوشمند Samsung Galaxy Note10 Lite که اکنون در دسترس قرار داده شده است، حالت‌های Single Take و Pro را به اپ دوربین این گوشی اضافه خواهد کرد و در کنار آن قابلیت‌های جدید دیگری از قبیل My Filters, Selfie Tone, و همینطور AR Zone را نیز به آن اضافه خواهد کرد. Quick Share و Music Share را نیز اکنون باید به آن‌ها اضافه کرد و AR Emoji نیز اکنون آپدیت شده است و Samsung Keyboard نیز یک ویژگی جدید دریافت کرده است که ترجمه چند زبانی است.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.