Mi ۱۰ Lite 5G در اروپا به اندروید ۱۱ آپدیت شد

xiaomi mi
Xiaomi Mi 10 Lite 5G

در اوایل ماه جاری میلادی بود که شرکت شیائومی اعلام کرد دارندگان نسخه گلوبال یا جهانی گوشی هوشمند Xiaomi Mi ۱۰ Lite 5G می‌توانند دستگاه خود را به نسخه پایدار و نهایی نسخه ۱۲ رابط کاربری این شرکت که MIUI نام دارد و بر اساس اندروید ۱۱ طراحی و ساخته شده است، آپدیت کنند.

و اکنون ماجرا از این قرار است که کاربران و دارندگان این گوشی هوشمند که در مناطق اروپایی به سر می‌برند نیز می‌توانند گوشی هوشمند Xiaomi Mi ۱۰ Lite 5G خود را به این نسخه آپدیت کنند و از امکانانی که آخرین نسخه از رابط کاربری MIUI ۱۲ در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد، به همراه اندروید ۱۱ بهره مند شوند و از آن‌ها لذت ببرند. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با ما در مجله اینترنتی آرادمگ همراه باشید.

این بیلد جدید که دارای نسخه ۱۲ رابط کاربری MIUI شیائومی به همراه نسخه پایدار و نهایی آخرین نسخه موجود از سیستم عامل گوگل به اسم اندروید ۱۱ است که برای استفاده و پیاده سازی در گوشی‌های موبایل هوشمند و تبلت‌ها طراحی و ساخته شده است، در گوشی هوشمند Xiaomi Mi ۱۰ Lite 5G دارای شماره مدل و بیلد V12.1.2.0.RJIEUXM است و کاربران این دستگاه برای در اختیار داشتن آن و استفاده از مزیت‌هایی که به گوشی آن‌ها اضافه می‌کند، نیاز به دانلود کردن ۲.۸ گیگابایت دارند. این آپدیت در حال حاضر در حال عرضه برای کاربران این دستگاه است که در مناطق اروپایی به سر می‌برند و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که به زودی و در همین روزها برای تمامی کاربران این گوشی هوشمند که در کشورهایی اروپایی حضور دارند، در دسترس قرار داده شود و کل این منطقه پوشش داده شود. اما آن دسته از کاربران گوشی هوشمند Xiaomi Mi ۱۰ Lite 5G که نمی‌توانند صبر کنند تا اعلان این آپدیت در نوار نوتیفیکیشن دستگاه آن‌ها برایشان نمایش داده شود، می‌توانند با مراجعه کردن به بخش آپدیت در تنظیمات دستگاه خود، به صورت دستی چک کنند که آیا این آپدیت برایشان در دسترس قرار داده شده است یا خیر.

  

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.