بازی Cyberpunk 2077 در E3 2019 حضور دارد

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷
بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

اگرچه استودیو سی دی پراجکت رد در سال های اخیر پیرامون بازی نقش آفرینی Cyberpunk 2077 اطلاعاتی در اختیار نگذاشت و سکوت کرده بود. اما در نهایت طی کنفرانس E3 2018 مایکروسافت شاهد رونمایی از بازی آنها تحت عنوان Cyberpunk 2077 بودیم.

بازی با تم سایبرپانکی که افراد را در جهانی علمی/تخیلی قرار می دهد. دنیای که در آن بازیکن نقش موثری ایفا می کند و جزئیات بسیاری نیز می توان مشاهده کرد. پس از کنفرانس E3 مایکروسافت جزئیات متعددی درباره بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد به صورتی که اطلاعات فراوانی بدست آوردیم.

در این بین استودیو لهستانی CD Projekt Red در صفحه رسمی توییتر بازی خبر از حضور آن برای E3 2019 داده است. این می تواند بدان معنا باشد که شاهد انتشار تریلرهایی خواهیم بود. تریلرهای از گیم پلی و دنیای بازی که می تواند با جزئیات بیشتری همراه باشد.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

بازی Cyberpunk 2077 در E3 2019 نمایش دارد

نمایشگاه E3 2019 در ماه ژوئن برگزار خواهد شد و در آن شرکت های بزرگی از جمله یوبیسافت، مایکروسافت، الکترونیک آرتز و چندی دیگر با برگزاری کنفرانسی جدیدترین بازیها را به نمایش گذاشته یا معرفی می کنند.

انتظار داریم در E3 2019 بازیهای جدیدی معرفی شوند. بخصوص آن که مایکروسافت هم می خواهد نسل جدید کنسول بازی خود یعنی XBOX اسکارلت را معرفی کند. جزئیات بیشتری از بازیهای نمایشگاه آینده نیست و تاکنون تنها شاهد انتشار شایعاتی بی اساس بودیم. این احتمال وجود دارد که بازی Cyberpunk 2077 در E3 سال جاری قابل اجرا یا همان بازی باشد.

به هر حال خبرهای خوبی در کار است و تنها باید تا بهار امسال منتظر ماند و مشخص شود لهستانی ها چه برنامه ای دارند.