فناوریموبایل

قیمت Xperia 10 II در بریتانیا مشخص شد

شرکت سونی در ماه فوریه گذشته بود که به طور رسمی از یک گوشی هوشمند میان رده جدید به اسم Xperia 10 II رونمایی کرد و اکنون قیمت آن در بریانیا مشخص شده است.

این گوشی هوشمند میان رده در ابتدا قرار بود در کنگره جهانی موبایل سال ۲۰۲۰ رونمایی و معرفی شود اما به خاطر شیوع ویروس کرونا و فراگیر شدن آن در دنیا، رویداد معرفی این گوشی نیز به صورت آنلاین برگزار شد. از آن زمان به بعد، شرکت سونی توصیه‌ها و راهنمایی‌هایی درمورد قیمت پیشنهادی خود برای این گوشی در اتحادیه اروپا ارائه کرد و بر اساس این پیشنهاد و توافق‌هایی که پس از آن به انجام رسید، در نهایت تعیین شد که این گوشی با قیمت ۳۷۰ یورو در اروپا باید به فروش برسد اما با توجه به خارج شدن بریتانیا از اتحادیه اروپا، و دردسرهایی که در پی آن به وجود آمد، مردم این کشور که خواستار خریداری کردن این گوشی بودند، بلاتکلیف باقی ماندند و نمی‌دانند این گوشی را در نهایت با چه قیمتی می‌توانند خریداری کنند. متاسفانه ما تا به حال جزئیات چندان زیادی درمورد قیمت این گوشی در بریتانیا برای زمانی که در نهایت در این منطقه عرضه شود، در اختیار نداشتیم. اما این موضوع اکنون تغییر پیدا کرده است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر درمورد این موضوع، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

به لطف یک فروشگاه آنلاین، این موضوع اکنون شفاف سازی شده است. بر اساس اطلاعات و جزئیاتی که اخیرا در این زمینه به دست ما رسیده است، قیمت گوشی هوشمند Sony Xperia 10 II در بریتانیا ۳۱۹.۹۸ پوند خواهد بود. علاوه بر این، این دستگاه در حال حاضر برای پیش خرید کردن نیز در سایت همین فروشگاه در دسترس قرار داده شده است اما در صورتی که می‌خواهید این گوشی را پیش خرید کنید، باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که این گوشی فقط در تاریخ ۱۵ ژوئن برابر با ۲۶ خرداد شروع به عرضه شدن خواهد کرد. بله، درست خواندید. اگر اکنون این گوشی را پیش خرید کنید، ۲۶ خرداد ماه می‌توانید در کشور بریتانیا آن را در اختیار بگیرید.

خب، می‌توان گفت که این یک استراتژی عرضه جالب است که حدود ۴ ماه بین معرفی رسمی و عرضه آن به بازار فاصله وجود دارد. پس شاید بتوان بیشتر عبارت “عجیب” را برای آن به کار برد. علاوه بر این، یک موضوع عجیب دیگر که درمورد این گوشی وجود دارد نیز نام گذاری آن است و به نظر می‌رسد که شرکت سونی امسال نیز همچنان به انجام دادن کار خودش ادامه خواهد داد و درمورد نام گذاری یا مسائل دیگر، به هیچ وجه توجهی نمی‌کند که رقیبان و شرکت‌های دیگر چه کار می‌کنند و یا چه عملکردی در پیش می‌گیرد؛ در هر صورت، سونی به انجام دادن کار خودش ادامه می‌دهد. البته، هنوز باید منتظر باشیم و ببینیم این عملکرد در نهایت چه نتیجه‌ای برای سونی که قیمت گوشی هوشمند Sony Xperia 10 II را امروز در کشور بریتانیا مشخص کرده، به ارمغان خواهد آمد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

عرفان رحیمی صادق

علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن