نسخه پایدار اندروید ۱۱ برای Mi 10 و Mi 10 Pro در چین عرضه شد

Android 11
Android 11

با عرضه شدن گوشی‌های Pixel ۵ و Pixel 4a از شرکت گوگل که به صورت پیش فرض دارای نسخه پایدار سیستم عامل اندروید ۱۱ هستند و همینطور عرضه شدن این آپدیت برای گوشی‌های پرچمدار اخیر شرکت وان پلاس، شیائومی نیز یکی از اولین شرکت‌های فعال در صنعت گوشی‌های موبایل هوشمند به شمار می‌رود که شروع به عرضه کردن نسخه پایدار سیستم عامل اندروید ۱۱ برای گوشی‌های خود کرده است؛ اگرچه فعلا گوشی‌های پرچمدار آن از این نعمت برخوردار می‌شوند.

در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که گوشی‌های هوشمند Mi 10 و همینطور Mi 10 Pro از شرکت شیائومی ، به طور رسمی به نسخه پایدار، نهایی و ثابت سیستم عامل اندروید ۱۱ مجهز و آپدیت شده‌اند. البته، این آپدیت در حال حاضر فقط برای کاربران این دو گوشی که در کشور چین قرار دارند، در دسترس قرار داده شده است. این آپدیتِ فریمور جدید به همراه MIUI 12.2.2.0 RJBCNXM از شرکت شیائومی عرضه شده است و ۳ گیگابایت نیز حجم دارد. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و تغییراتی که نسخه پایه اندروید ۱۱ برای گوشی‌های Mi 10 و Mi 10 Pro در چین به همراه آورده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

جالب است که بدانید نسخه پایدار اندروید ۱۱ برای کاربران گوشی‌های هوشمند Mi 10 و Mi 10 Pro از شرکت شیائومی در کشور چین دو ماه پس از این که شیائومی اولین نسخه بتای پایدار اندروید ۱۱ را برای Mi 10 در دسترس قرار داده بود، عرضه شده است. در حال حاضر این آپدیت OTA، به صورت محدود در اختیار آن دسته از کاربرانی قرار داده شده است که از رام چین گوشی‌های Mi 10 و Mi 10 Pro استفاده می‌کنند. البته که، این قابلیت نیز در اختیار کاربران این دو گوشی قرار دارد که آن را به صورت دستی بر روی دستگاه خود نصب کنند. با این وجود، شما می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید تا روند کامل عرضه این آپدیت را مشاهده کنید.

متاسفانه، هنوز هیچ بازه زمانی دقیقی درمورد عرضه جهانی این آپدیت برای کاربران نسخه جهانی این دو گوشی و سایر گوشی‌های هوشمند شرکت شیائومی در اختیار ما قرار داده نشده است. اما این آپدیت که در حال حاضر در اختیار کاربران چینی قرار داده شده است، به همراه پچ آپدیت امنیتی اکتبر ۲۰۲۰ در اختیار این دسته از افراد قرار داده شده است. با این وجود، به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری درمورد بازه زمانی عرضه این آپدیت برای سایر کاربران در نقاط دیگر دنیا و  همچنین سایر گوشی‌های هوشمند شرکت شیائومی در اختیارمان قرار داده شد، در اسرع وقت شما را در جریان قرار خواهیم داد.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.