قیمت دستگاه‌های جدید اپل در سراسر دنیا دقیقا چقدر است؟

Apple
Apple

همانطور که تا به حال قطعا متوجه شده‌اید، اپل شب گذشته در طی برگزاری رویداد Time Flies از تعداد زیادی از دستگاه‌های جدید خود رونمایی کرد. برای این که یک جمع بندی از قیمت دستگاه‌های جدید اپل که در این رویداد معرفی شدند داشته باشیم، با ما همراه باشید.

شب گذشته ما در طی برگزاری رویداد Time Flies شاهد معرفی شدن دو ساعت هوشمند جدید از این شرکت به اسم Apple Watch Series 6 به همراه Apple Watch SE به عنوان اولین ساعت هوشمند میان رده‌ی مقرون به صرفه‌تر اپل بودیم. این شرکت در کنار این دو ساعت هوشمند، از دو تبلت جدید به نام Apple iPad Air 4 به عنوان نسل چهارم در این لاین آپ و همینطور iPad 2020 به عنوان نسل هشتم تبلت‌های میان رده خود نیز رونمایی کرد. بدیهی است که با دیدن این همه محصول جذاب و هیجان انگیز جدید، شما هم مثل ما مشتاق در اختیار داشتن تعداد زیادی از آن‌ها هستید. اما برای این کار اول از هر چیز باید بدانید قیمت دستگاه‌های جدید اپل که شب گذشته در این رویداد معرفی شدند، دقیقا چقدر است. برای این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این رابطه به دست بیاورید، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

تعداد زیادی از این محصول های جدید اپل که شب گذشته رونمایی شدند و شامل Apple Watch Series 6 و Watch SE به همراه تبلت iPad 2020 نسل هشتمی می‌شدند، از همان لحظه‌ای که معرفی شدند برای پیش خرید در موج اول کشورها در دسترس قرار داده شدند و ارسال آن‌ها نیز قرار است از روز جمعه‌ی پیش رو مصادف با ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی برابر با ۲۸ شهریور ماه سال جاری شمسی آغاز شود. از بین آن‌ها، تبلت iPad Air ۲۰۲۰ که نسل چهارم این لاین آپ نیز به شمار می‌رود، از ماه آینده در ۳۰ کشور و منطقه مختلف در سراسر دنیا به فروش خواهد رسید که همانطور که می‌توانید انتظار داشته باشید، ایالات متحده آمریکا نیز جزو آن‌ها است. به احتمال زیاد این تبلت کمپین پیش فروش خاص خودش را دریافت خواهد کرد اما تاریخ آغاز آن هنوز باید توسط اپل به طور رسمی تایید و اعلام شود.

در ادامه توجه شما را به قیمت محصولات و دستگاه‌های جدید شرکت اپل که شب گذشته در طی برگزاری رویداد Time Flies این شرکت معرفی شدند در برخی از کشورهای دنیا که مهم‌ترین بازارهای محصولات و دستگاه‌های این شرکت به شمار می‌روند، جلب می‌کنم.

Apple Watch Series 6 آمریکا فرانسه آلمان انگلیس هند
۴۰ میلی متر GPS ۳۹۹ دلار ۴۲۹ یورو ۴۱۸ یورو ۳۷۹ پوند ۴۰۹۰۰ روپیه
۴۴ میلی متر GPS ۴۲۹ دلار ۴۵۹ یورو ۴۴۷ یورو ۴۰۹ پوند ناموجود
Apple Watch SE
۴۰ میلی متر GPS ۲۷۹ دلار ۲۹۹ یورو ۲۹۱ یورو ۲۶۹ پوند ۲۹۹۰۰ روپیه
۴۴ میلی متر GPS ۳۰۹ دلار ۳۲۹ یورو ۳۲۰ یورو ۲۹۹ پوند ناموجود
Apple iPad نسل هشتم
۳۲ گیگابایت Wi-Fi ۳۲۹ دلار ۳۸۹ یورو ۳۶۹ یورو ۳۲۹ پوند ۲۹۹۰۰ روپیه
۱۲۸ گیگابایت Wi-Fi ۴۲۹ دلار ۴۸۹ یورو ۴۶۶ یورو ۴۲۹ پوند ۳۷۹۰۰ روپیه
Apple iPad Air 2020
۶۴ گیگابایت Wi-Fi ۵۹۹ دلار ۶۶۹ یورو ۶۳۲ یورو ۵۷۹ پوند ۵۴۹۰۰ روپیه
۲۵۶ گیگابایت Wi-Fi ۷۴۹ دلار ۸۳۸ یورو ۷۹۸ یورو ۷۲۹ پوند ناموجود
عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.