Galaxy Tab S7 – اطلاعاتی درمورد مشخصات آن منتشر شد

اکنون مدت زمان زیادی است که تبلت پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ به اسم Samsung Galaxy Tab S7 از این شرکت در دست توسعه و ساخت قرار دارد و اولین گزارش‌هایی که از وجود داشتن آن به ما خبر می‌دادند نیز برای اولین بار در ماه میلادی گذشته شروع به عرضه شدن کردند و کم کم همانطور که انتظار داریم، با نزدیک‌تر شدن به تاریخ رونمایی و عرضه آن‌ها، تعدادشان رو به افزایش است.

از نظر سخت افزاری انتظار داریم که تبلت پیش روی Galaxy Tab S7 در دو نسخه مختلف روانه بازار شود که یکی از این مدل‌ها احتمالا می‌تواند دارای یک صفحه نمایش ۱۱ اینچی باشد و صفحه نمایش مدل دیگر نیز می‌تواند ۱۲.۴ اینچ اندازه داشته باشد. اکنون بر اساس گزارش‌های جدیدی که از سوی Galaxy Club در این رابطه به دست ما رسیده است، ظاهرا به نظر می‌رسد که هر یک از این تبلت‌ها مجهز به قلم هوشمند S Pen خاص خودشان خواهند بود. با این وجود، هنوز هم یک سری اطلاعات و جزئیات دیگر نیز درمورد این تبلت به انتشار رسیده است که در ادامه در اختیار شما قرار خواهیم داد. بنابراین، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

علاوه بر این، این گزارش جدید ادعا کرده است که نسخه مجهز به فناوی اتصالات ۵G این تبلت‌ها این بار در خارج از کشور کره جنوبی نیز به منظور گسترش و افزایش تعداد کشورها، در سایر نقاط دنیا، از جمله کشورهای غربی نیز در دسترس قرار داده خواهد شد. در حال حاضر انتظار می‌رود این تبلت که احتمالا با اسم کد SM-T976B شناخته خواهد شد، در آمریکا و کشورهای اروپایی نیز در دسترس قرار داده شود. علاوه بر این، تخمین زده می‌شود که تبلت‌های پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ که تا به حال با اسم تبلت‌های Samsung Galaxy Tab شناخته می‌شدند، امسال یک شیوه نام گذاری جدید برای خودشان پیاده سازی کنند که می‌تواند Samsung Galaxy Tab S20 نام داشته باشند. اگر این موضوع حقیقت داشته باشد و تبدیل به واقعیت شود، قطعا می‌تواند با اسم سایر پرچمدارهای شرکت سامسونگ در سال ۲۰۲۰ که Galaxy S20 و یا گوشی پیش روی Galaxy Note20 نام دارند، کاملا مطابقت داشته باشد. اما یک بار دیگر نیز باید این نکته را خاطر نشان کنم که این‌ها هنوز حدس و گمانه زنی است و هنوز هیچ چیز به طور قطعی مشخص نشده است.

انتظار می‌رود که این تبلت‌های پیش روی شرکت سامسونگ یا در رویداد معرفی و رونمایی از سری گوشی‌های Galaxy Note20 این شرکت معرفی شوند و یا قبل از زمانبندی مقرر برای معرفی این سری، در حوالی ماه جولای یا آگست پیش رو معرفی شوند. اما علاوه بر این، شایعه‌ها حاکی از این است که این رویداد پیش رو که برای معرفی سری Galaxy Note20 در نظر گرفته شده است، محل معرفی و رونمایی از نسل دوم گوشی‌های تاشوی این شرکت به اسم Galaxy Fold 2 نیز خواهد بود. رویداد عرضه آن‌ها معمولا برای برگزار شدن در هفته‌های اول ماه آگست برنامه ریزی می‌شده است اما با توجه به شرایط فعلی دنیا به خاطر شیوع ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن، مشخص نیست امسال چه خواهد شد. به هر حال انتظار می‌رود که در بدترین حالت ممکن، معرفی Galaxy Tab S7 به طور کامل به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار شود و یا کلا به زمان دیگری موکول شود. در هر صورت، هنوز باید منتظر باشیم و ببینیم چه خواهد شد اما شما می‌توانید اطمینان خاطر کامل داشته باشید که به محض این که اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری در این رابطه در اختیار ما قرار داده شد، شما را در جریان آن‌ها قرار خواهیم داد.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.