فروش Galaxy Z Fold 2 در سراسر دنیا آغاز شده است

Galaxy Z Fold 2
Galaxy Z Fold 2

آخرین گوشی تاشوی شرکت سامسونگ یعنی Galaxy Z Fold 2 به عنوان نسخه بهبود یافته Galaxy Fold اولیه، اوایل ماه جاری میلادی به دست منتقدین رسید. اما ظاهرا اکنون فروش Galaxy Z Fold 2 برای کاربران عادی نیز در سراسر دنیا آغاز شده است.

تا به حال تعداد زیادی از رسانه‌های فعال در صنعت موبایل و فناوری‌های دیگر، برای بررسی کردن این گوشی موفق به دسترسی پیدا کردن به یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین گوشی‌های موبایلی که تا به حال به دست بشر ساخته شده است، شده‌اند. اما بقیه‌ی مردم که جزو منتقدین نبودند، باید با پیش خریدن کردن این گوشی صابون به دل خود می‌زدند که پس از آمار و ارقامی که از فروش Galaxy Z Fold 2 منتشر شد، مشخص شد که عده بسیار زیادی از مردم در بازار داخلی شرکت سامسونگ یعنی کره جنوبی، این کار را کرده بودند و یک رکورد پیش فروش جدید برای این گوشی ثبت کرده بودند. تعداد این افراد به قدری زیاد بود، که واقعا باعث تعجب و شگفت زدگی همه شده بود. همچنان با آرادمگ همراه باشید.

در هر صورت، اکنون همه چیز تغییر کرده است زیرا شرکت سامسونگ از امروز جدیدترین گوشی تاشوی پرچمدار خود به اسم Samsung Galaxy Z Fold 2 5G را به طور رسمی در سراسر دنیا عرضه خواهد کرد و آن را به دست آن عده از طرفداران و علاقه مندان به محصولات خود قرار خواهد داد که حاضر هستند برای در اختیار داشتن آخرین، بزرگ‌ترین و باشکوه‌ترین دستگاه شرکت سامسونگ ۲ هزار دلار هزینه کنند. ایالات متحده آمریکا، تایلند، سنگاپور، انگلیس و فرانسه جزو کشورهای موج اول فروش Galaxy Z Fold 2 هستند و این دستگاه را از امروز در اختیار مردم قرار خواهند داد. در این راستا، شرکت سامسونگ متعهد شده که تا پایان ماه اکتبر لیست بازارهایی که این گوشی در آن‌ها به فروش می‌رسد را به ۸۰ کشور مختلف گسترش دهد. البته، موقعیتی که در بازار داخلی این شرکت یعنی کره جنوبی وجود دارد، مقدار کمی متفاوت است. همانطور که پیش از این هم یک اشاره کوتاه کردیم، سامسونگ در پیش فروش Galaxy Z Fold 2 5G در بازار داخلی خود، یک رکورد و دستاورد فوق العاده از خودش به جای گذاشت و دقیقا به خاطر همین درخواست و تقاضای زیاد مردم، عرضه آن را در کره جنوبی ۵ روز به تاخیر انداخته و اکنون قصد دارد در تاریخ ۲۳ سپتامبر برابر با ۲ مهر فروش عمومی آن را آغاز کند.

استراتژی کلی سامسونگ درمورد این پروژه به این شکل است که برخلاف Galaxy Fold اولیه به عنوان اولین گوشی تاشوی این شرکت که بیشتر برای اثبات توانایی‌ها، قابلیت‌ها و مهارت‌های شرکت سامسونگ ساخته شده بود، اما سامسونگ امسال درمورد Galaxy Z Fold 2 5G واقعا قصد تجارت کردن و سود دهی دارد. حقیقتی که درمورد Samsung Galaxy Z Fold 2 5G وجود دارد، این است که این گوشی فقط برای علاقه مندان و طرفداران تکنولوژی نیست، بلکه برای همه افرادی که توانایی خریدن آن را داشته باشند، ساخته شده است. شرکت سامسونگ برای همراه کردن مردم با آغاز عرضه و فروش Galaxy Z Fold 2 5G، یک سری کمپین‌های تبلیغاتی گسترده و بزرگ را در چندین کشور در سراسر دنیا آغاز کرده است و تعداد زیادی بیلبورد تبلیغاتی در مکان‌های مهم و پررفت و آمد شهرهای مختلف نصب کرده است و تبلیغات تلویزیونی را نیز آغاز کرده است تا اطمینان حاصل کند که افرادی که پول خود را برای خریداری کردن آخرین گوشی تاشوی پرچمدار شرکت سامسونگ جمع کرده‌اند، از وجود و آغاز فروش Galaxy Z Fold 2 5G آگاهی پیدا کرده‌اند.

شرکت سامسونگ یک سری دلایل قانع کننده برای خودش دارد تا درمورد فروش بالا و موفقیت آمیز Galaxy Z Fold 2 5G خوش بین باشد. این شرکت، اکنون این گوشی را تقریبا از هر لحاظ نسبت به نسل اول آن بهبود و پیشرفت داده است. آن‌ها اکنون تقریبا تمام عیب و نقص‌های Galaxy Fold اولیه را برطرف کرده‌اند و علاوه بر این، طراحی آن را نیز کاملا از اول آغاز انجام داده‌اند. بنابراین، Samsung Galaxy Fold 2 5G برای آغاز یک عصر طلایی جدید برای شرکت سامسونگ کاملا مجهز و آماده شده است و این شرکت نیز تمام چیزهایی که این گوشی به آن‌ها نیاز دارد را در اختیارش قرار داده است تا فرصت بی نظیری برای درخشش در اختیار داشته باشد. اما آیا Samsung Galaxy Z Fold 2 5G آن شور و هیجانی که سامسونگ انتظار دارد را در بازار ایجاد خواهد کرد؟ قطعا گذر زمان پاسخ این سوال را به ما خواهد داد. اما در هر حال، ما تقریبا اطمینان خاطر کامل داریم که این شرکت از الان کار کردن روی نسل سوم این گوشی با نام احتمالی Galaxy Z Fold 3 را آغاز کرده است.

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.