وان پلاس ۷ دارای قابلیت هیجان انگیزی است

وان پلاس 7

شرکت وان پلاس هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند رده بالا خود را معرفی کرده و دردسترس مشتریان قرار می دهد. برای سال ۲۰۱۹ تصمیم دارد دو مدل برجسته وان پلاس ۷ و وان پلاس ۷ تی را معرفی کنند. البته در جریان MWC 2019 این شرکت اطلاعات بیشتری دردستررس قرار داده و حتی شاهد نمونه اولیه گوشی هوشمند ۵G این شرکت نیز بودیم. Pete Lau مدیرعامل شرکت در گفتگو با وب سایت CNET جزئیات جالبی درباره نسل بعدی گوشی هوشمند خود آشکار کرد.

به نظر می رسد شارژ بی سیم که این روزها روی بیشتر پرچمداران قرار دارد، در این پرچمداران نیز به کار گرفته می شود. در چند سال گذشته اسمارتفون های مختلفی را مشاهده کردیم که به این ویژگی ارتقا پیدا کردند و این نشان می دهد استقبال از چنین فناوری بالاست. حتی اپل در سال های گذشته یعنی از دوره آیفون ۸ و ۸ پلاس که همزمان با آنها آیفون ۱۰ نیز معرفی شد، به فناوری شارژ بی سیم روی آورده است. در حال حاضر نیز سه گوشی هوشمند آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR نیز به این ویژگی مجهزند.

وان پلاس ۷ به فناوری شارژ بی سیم مجهز است

وان پلاس برای گوشی های هوشمند خود فناوری شارژ سریع دش شارژ را توسعه داد که در کمتر از ۴۵ دقیقه گوشی هوشمند آن به شارژ کامل می رسد. به هر حال برنامه این شرکت چینی برای مدل های آینده بلندپروازانه است اما متاسفانه در برخی ویژگی ها کند عمل کرده و نسبت به دیگر کمپانی ها که به سرعت در حال پیشرفت هستند، روند وان پلاس سریع نیست.

متاسفانه پیت لائو مشخص نکرد آیا فناوری شارژ بی سیم معکوس را به وان پلاس ۷ می آورد یا تنها به فناوری شارژ بی سیم اکتفا می کند. شایعات درباره نسل بعدی پرچمدار وان پلاس بسیار است و باید منتظر ماند تا اخبار دقیقی دردسترس قرار گیرد.