نمایشگر گیمینگ Raptor 27 ریزر معرفی شد

 Razer Raptor 27

شرکت ریزر یکی از برندهای مطرح تولیدکننده محصولات گیمینگ از جمله لپتاپ محسوب می شود. این کمپانی به تازگی اولین نمایشگر گیمینگ خود را با نام Raptor 27 رونمایی کرده است.

این نمایشگر هیچ شباهتی به دیگر مانیتورهای موجود در بازار نداشته و طراحی خاص و مینیمالیستی توسط ریزر برای آن در نظر گرفته شده تا زیبا و منحصربفرد به نظر برسد. ریزر محصول جدید را برای علاقمندان به بازی طراحی کرده و یک مانیتور ۲۷ اینچی قابل توجه به شمار می رود. صفحه نمایش ۲۷ اینچی با نسبت تصویر ۱۶:۹ و پنل IPS با وضوح ۲۵۶۰*۱۴۴۰پیکسلی که می توان تجربه گیمینگ بارزی داشت.

مدت زمان پاسخگویی صفحه نمایش به ۴ میلی ثانیه ای می رسد و نرخ تجدید آن به ۱۴۴ هرتز افزایش می یابد. در قسمت پایه و بخش عقب نمایشگر نورپردازی رنگی Razer Chroma به کار گرفته شده که قابل تنظیم است و زیبایی را به این مانیتور می بخشد. پنل موردبحث به پشتیبانی HDR می پردازد که در شرایط نوری کم بهترین رنگ و وضوح را فراهم می آورد. البته سایر دستگاه های ریزر نیز به این سیستم نورپردازی  Razer Chroma مجهز هستند و می توان آنها را در تطبیق با این مانیتور قرار داد.

پایه آلومینیومی دارای قابلیت مدیریت کابلی بوده که چند رشته سیم سبز رنگ را در بخش عقب شامل می شود. در بخش پورت ها باید به HDMI,  DisplayPort,  USB-C، USB-A 3.1 و جک هدفون اشاره کرد. ریزر سعی کرده طراحی کاملی برای محصول جدید خود فراهم آورد تا بیشتر مورد توجه باشد. Razer Raptor 27 قرار است در سال جاری با قیمت ۶۹۹ دلار به فروش می رسد. جزئیات عرضه آن مشخص نشده و انتظار می رود بزودی با قیمت و ویژگی های برجسته نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

انتظار می رود بزودی شاهد عرضه این نمایشگر را در بازارهای دیگری به جز ایالات متحده از جمله اروپا باشیم.