فناوریموبایل

Galaxy S20 Ultra سفید رنگ به زودی عرضه می‌شود

بر اساس جدیدترین شواهد و مدارکی که اخیرا به دست ما رسیده است، گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra به زودی یک رنگ جدید دریافت خواهد کرد که سفید خواهد بود. برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر درمورد این موضوع، در ادامه نیز با ما همراه باشید.

این موضوع اخیرا توسط یکی از منابع معتبر و معروف در زمینه فاش کردن اطلاعات گوشی‌های هوشمند قبل از اعلام رسمی آن‌ها به اسم Ice Universe به انتشار رسیده است. به هر حال، این خبر زیاد هم نمی‌تواند به اندازه خبر اضافه شدن رنگ‌های جذاب دیگر، به اندازه آن‌ها هیجان انگیز باشد چرا که هنوز هم طیف و پالت رنگ‌های این گوشی را در همان حالت سفید و سیاه، یکنخواخت باقی خواهد گذاشت اما با توجه به این که رنگ‌های اصلی این گوشی سفید و طوسی هستند، در هر صورت، باز هم یک تنوع جدید به شمار خواهد رفت.

در هر صورت، منبعی که اقدام به منتشر کردن این خبر کرده، اعلام کرده است که این رنگ به زودی در کشور چین برای خریداری شدن توسط مردم، در دسترس قرار داده خواهد شد و در راه این کشور است اما هنوز هیچ چیز درمورد سایر نقاط دنیا و این که آیا در کشورهای دیگر نیز عرضه خواهد شد، اعلام نکرده است. اما واقعا رنگ سفید آنچنان ویژگی شاخص و بزرگی است که در انحصار بازار کشور چین باقی بماند؟ به احتمال زیاد، موضوع فقط درمورد زمان است و ما تنها کاری که باید انجام دهیم، این است که کمی بیشتر منتظر باشیم تا رنگ سفید گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra را در اختیار بگیریم.

علاوه بر این، با توجه به این که هنوز تصویری هم از رنگ جدید این گوشی در اختیار نداریم، اطلاعاتی هم نداریم که بدانیم این رنگ چه شکلی خواهد بود و چقدر ظاهر این گوشی را می‌تواند تغییر دهد. در هر صورت، گمان می‌کنیم که احتمالا به زودی تصاویری از گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra سفید رنگ نیز در اختیار خواهیم گرفت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

عرفان رحیمی صادق

علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن