بازی Transistor برای مدت کوتاهی در فروشگاه اپیک رایگان شد

Transistor

اپیک یکی از فروشگاه های جدیدی است که مدت کوتاهی از آغاز فعالیت رسمی خود را پشت سر گذاشته است. مدیران اپیک در شروع فعالیت خودشان اعلام کردند که در طول هر ماه ۲ بازی به صورت رایگان در فروشگاه اعلام شده و هدیه ای به پاس همراهی کاربران به آن ها ارائه خواهد شد. مدتی قبل شاهد این بودیم که بازی The Witness به صورت رایگان در این فروشگاه عرضه گردید و امروز قرعه کار به نام بازی Transistor افتاده و علاقه مندان به این عنوان بازی می توانند با مراجعه کردن به فروشگاه اپیک به صورت رایگان از این بازی بهره مند شوند.

Transistor یک بازی جدید در سبک اکشن و نقش آفرینی می باشد که داستان یک خواننده مشهور به نام رد را روایت می کند. این خواننده در شهر کلودبانک Cloudbank در حالی زندگی می کند که در یکی از روزها، هدف حمله نیروهای رباتیک قرار می گیرد. این ربات ها با عنوان The Process در بازی شناخته شده و به دنبال به دست آوردن صدای رد هستند. رد که صدای خود را از دست داده، در حین فرار به شمشیری برخورد می‌ کند که به سینه مردی فرو رفته است. رد با بررسی کردن این شمشیر به این موضوع پی می برد که این شمشیر نوعی ترانزیستور بوده که با جذب صدای او مشهور و خودآگاهی مرد کشته شده توانایی صحبت کردن پیدا کرده است. با درنظر گرفتن این موضوع رد متوجه می شود که ربات های The Process به دنبال این هستند که شمشیر در اختیار رد را به دست آورند.

رایگان شدن بازی Transistor

در بازی Transistor از دوربین ایزومتریک که یک نوع دوربین دید از بالا محسوب می شود، استفاده شده است. شما باید کنترل رد را بدست گرفته و با از بین بردن انواع مختلف از ربات‌ ها به مکان های مختلف سفر کند. هدف از سفر به این مناطق در دنیای آینده نگرانه بازی، یافتن دلیل ارزشمندی شمشیر برای نیروهای The Process است. شما با پایان بردن هرمرحله از بازی یک دستاورد جدید کسب خواهید کرد که با عنوان Function شناخته می شود. با پیشروی کردن در بازی شما این امکان را خواهید داشت که فانکشن های کسب شده را با هم ترکیب کرده و استفاده کنید.

از ویژگی های جالب استفاده شده در این بازی، آن است که هر چه در بازی جلوتر بروید میزان قدرت و سلامتی ربات های بیشتر شده و همچنین قابلیت های بیشتری را نیز بدست می آورند. بنابر آنچه کارگردان بازی اعلام کرده است، ربات ‌های نیروهای The Process همانند یک هوش مصنوعی است که پس از هر شکست نقاط ضعف قبلی خود را پوشش می ‌دهد.

بازی Transistor هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و گوشی های هوشمند با سیستم عامل های اندروید آی او اس دردسترس بوده و شما با مراجعه به اپیک گیمز می توانید به صورت رایگان آن را بدست آورید.