دو مدل جدید نوکیا ۵.۱ پلاس از ۷ فوریه عرضه می شود

نوکیا 5.1 پلاس

دو مدل جدید نوکیا ۵.۱ پلاس از ۷ فوریه عرضه می شود

شرکت اچ ام دی گوشی هوشمند میان رده Nokia X5 را ماه جولای در چین معرفی کرد و سپس نسخه جهانی آن با نام نوکیا ۵.۱ پلاس عرضه شد. حال به تازگی HMD Global اعلام نمود که نسخه های بهبودیافته نوکیا ۵.۱ پلاس بزودی راهی بازار می شود و این تاریخ ۷ فوریه سال جاری خواهد بود.

تلفن های هوشمند بهبودیافته نوکیا ۵.۱ پلاس با حافظه رم و داخلی بیشتر که در حال حاضر  ۳ و ۳۲ گیگابایت است، عرضه می شود. این مدل ها از ۷ فوریه سال جاری دردسترس قرار می گیرند و ۱۲ فوریه نیز برنامه ریزی شده وارد بازار هند شوند. بازاری که شرکت های بسیاری برای فروش بیشتر آن را انتخاب کرده و عرضه می کنند.

مدل های جدید با حافظه رم ۴ و ۶ گیگابایتی در کنار حافظه داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی به فروش می رسند. مدل ۴ گیگابایت رم بیش از ۲۰۰ دلار و مدل ۶ گیگابایت رم نیز بیش از ۲۳۰ دلار قیمت دارد.

به جز حافظه رم و حافظه داخلی تغییر دیگری در نسخه های بهبودیافته نوکیا ۵.۱ پلاس نسبت به مدل اصلی وجود ندارد. با تغییراتی که HMD برای مدل های جدید درنظر گرفته، افراد می توانند تجربه کاربری بهتری کسب کنند. زیرا حافظه رم  بیشتر سرعت رابط کاربری را افزایش می دهد و حافظه داخلی نیز در افزایش ذخیره سازی نقش بسزایی دارد.

به هر حال انتظار می رود بزودی شاهد گوشی های هوشمندی از سوی HMD باشیم. پیش بینی می شود فنلاندی ها در MWC 2019 نسل جدیدی از گوشی هوشمند خود از جمله نوکیا ۹ پرچمدار و چندی دیگر را رونمایی کنند.