گوشی گیمینگ Black Shark Skywalker شیائومی در Geekbench روئیت شد

باتوجه به بنچمارک های منتشر شده از گوشی جدید شیائومی تحت برند Black Shark، به نظر می رسد که این شرکت چینی در حال کار بر روی گوشی گیمینگ بعدی خود با نام (شاید هم اسم رمز) Skywalker است. با آراد مگ همراه باشید تا به بررسی اطلاعات منتشر شده از این گوشی گیمینگ بپردازیم.

در ماه آپریل سال ۲۰۱۸، شیائومی از اولین گوشی گیمینگ خود با نام Black Shark رونمایی کرد. به دنبال معرفی این گوشی و تنها پس از چند ماه، این شرکت از گوشی Black Shark Helo رونمایی کرد که با حفظ مشخصات سخت افزاری، تنها به ارتقا حافظه رم به ۱۰ گیگابایت و حافظه داخلی به ۲۵۶ گیگابایت اکتفا کرد.

حال شیائومی در حال آماده شدن برای عرضه گوشی گیمینگ بعدی خود با نام Black Shark Skywalker است که با توجه به بنچمارک Geekbench منتشر شده، این دستگاه از تراشه جدید Snapdragon 855 به همراه ۸ گیگابایت رم همراه خواهد بود.

همانطور که در عکس مشاهده می کنید گوشی گیمینگ Black Shark Skywalker توانسته تا امتیاز تک هسته ای ۳.۴۹۴ و چند هسته ای ۱۱.۱۴۹ را ثبت کند که با بنچمارک های پیشین منتشر شده از گوشی XZ4 سونی هماهنگی دارد. تراشه Snapdragon 855 موفق شده تا برای اولین بار در عملکرد چند هسته ای گوشی های اندرویدی را از آستانه ۱۰.۰۰۰ امتیاز رد کند؛ امتیازی که تاکنون تنها توسط تراشه های A11 Bionic و A12 Bionic شرکت اپل به دست آمده بود که این موضوع یک دستاورد بزرگ برای کوالکام محسوب می شود.

پشتیبانی از ۵G؟

تراشه Snapdragon 855 اولین تراشه با قابلیت پشتیبانی از شبکه ۵G کوالکام خواهد بود که به همراه خود یکی از مودم های X24 و X50 را خواهد داشت. اینکه Black Shark Skywalker از این فناوری پشتیبانی خواهد کرد و یا خیر را در ماه های آینده و با معرفی این گوشی متوجه خواهیم شد.

نظر شما در رابطه با Black Shark Skywalker چیست؟ اینکه شیائومی در بازه های کوتاه اقدام به ارائه گوشی گیمینگ کند را کار درستی ارزیابی می کنید؟

شادان غمگسار
عاشق تکنولوژی و فیلم و صدالبته بازی؛ میشه گفت یک بازی رو یا انجام نمی‌دم، یا اگه شروعش کنم باهاش زندگی میکنم...! مقداری با هنر آشنایی دارم و توی اوقات فراغتم سعی میکنم بیشتر بازی کنم =)))