Xiaomi Mi 11 Pro دارای نمایشگر QHD+ خواهد بود

Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro

در حال حاضر از شرکت شیائومی انتظار می‌رود که بر اساس حدس و گمانه زنی‌هایی که تا به حال درمورد چیپست پرچمدار پیش روی Qualcomm زده شده است، یکی از اولین شرکت‌هایی باشد که یک گوشی مجهز به Snapdragon ۸۷۵ راهی بازار می‌کند.

این گوشی مجهز به چیپست پرچمدار پیش روی شرکت Qualcomm با اسم Snapdragon ۸۷۵، می‌تواند Xiaomi Mi 11 و همینطور Xiaomi Mi 11 Pro نام داشته باشند که می‌دانیم به عنوان گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی این شرکت در راه هستند. اما در واقع، اکنون ماجرا از این قرار است که بر اساس اظهارات یکی از منابع معتبر و قابل اطمینان ما که قبل از رونمایی و منتشر شدن خبرهای رسمی آن‌ها را فاش می‌کند، مدل Pro از لاین آپ این سری، علاوه بر این چیپست فوق العاده قدرتمند و پرچمدار، یک صفحه نمایش بسیار چشم نواز و فریبنده نیز در اختیار خواهد داشت که رزولوشن آن به QHD Plus می‌رسد و قابلیت پشتیبانی کردن از نرخ به روزرسانی تصویر تا حد ۱۲۰ هرتز هم در اختیار خواهد داشت. در هر صورت، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتر در رابطه با این موضوع و آگاهی پیدا کردن از سایر مشخصاتی که از گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت شیائومی به اسم Xiaomi Mi 11 و Xiaomi Mi 11 Pro فاش شده و در اختیار ما قرار داده شده است، همچنان در ادامه این مطلب نیز با آرادمگ همراه باشید.

با توجه به مشخصات بسیار فریبنده‌ای که اکنون از گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی Mi 11 Pro فاش شده است، اکنون با اطمینان خاطر بیشتری می‌توانیم بگوییم که صفحه نمایش این دستگاه با در اختیار داشتن بهبودها، پیشرفت‌ها و ارتقاء بسیار چشمگیر و بزرگی در مقایسه با Mi 10 Pro عرضه خواهد شد که دارای رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل بود و نرخ به روزرسانی صفحه نمایش آن نیز “فقط” به ۹۰ هرتز می‌رسید. منبعی که این اطلاعات را درمورد گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی شرکت شیائومی فاش کرده و آن‌ها را در اختیار ما قرار داده است، اعلام کرده که دوربین سلفی این گوشی هنوز هم در گوشه بالای سمت چپ صفحه نمایش این گوشی باقی خواهد ماند که این یعنی باز هم شاهد وجود یک حفره پانچ هول در این قسمت خواهیم بود. این منبع علاوه بر این اضافه کرده است که کل پنل صفحه نمایش این دستگاه نیز اکنون خمیده طراحی شده است اما ظاهرا به نظر می‌رسد که صفحه نمایش این گوشی بیش از حد دارای خمیدگی نخواهد بود و درجه آن، یک مقدار محدودِ نه چندان زیادی خواهد بود.

دوربین‌های گوشی هوشمند پرچمدار پیش روی Xiaomi Mi 11 Pro نیز دارای وضعیت مشابه و یکسانی خواهند بود. این یعنی یک آپدیت و پیشرفت جزئی و ناچیز به جای ایجاد تغییر و تحولات اساسی و بزرگ در آن ایجاد خواهد شد. در حالی که با توجه به این که هنوز بسیار زود است که درمورد سایر مشخصات و ویژگی‌های خانواده پرچمدارهای پیش روی شرکت شیائومی به اسم Xiaomi Mi 11 و همینطور Mi 11 Pro صحبت کنیم (با توجه به این حقیقت که در واقع هنوز یک ماه تا رونمایی و معرفی حقیقی از چیپست پرچمدار پیش روی Qualcomm با نام Snapdragon ۸۷۵ باقی مانده است)، اما در صورتی که مشاهده کردیم اعضای این خانواده‌ی پرچمدار و رده بالای قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع با قدرت شگفت انگیز ۱۲۰ وات در اختیار داشتند و با این ویژگی راهی بازار شدند، نباید وانمود کنیم که غافلگیر شدیم و به هیچ وجه انتظار چنین چیزی را از قبل نداشتیم. چون وجود این قابلیت احتمال زیادی در این دو گوشی پرچمدار پیش روی شرکت شیائومی دارد.

اما جالب است که بدانید این شرکت تولید کننده و سازنده گوشی‌های موبایل هوشمند چینی اخیرا یک رونمایی اولیه از یک شارژر بی سیم نیز انجام داده است که قدرت آن به ۸۰ وات می‌تواند برسد. گفته می‌شود که این شارژر بی سیم قدرتمند، این قابلیت را در اختیار دارد که یک باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی را تنها در عرض ۱۹ دقیقه از ۰ به ۱۰۰ درصد برساند. با توجه به این موضوع، می‌توانیم بگوییم که یک عرضه احتمالی دیگر نیز در پیش رو داریم که برای رونمایی شدن در بازه زمانی ماه فوریه تا مارس در حال برنامه ریزی شدن است. این بازه زمانی، احتمالا زمان عرضه گوشی‌های پرچمدار پیش روی شرکت شیائومی نیز خواهد بود.

 

عرفان رحیمی صادق
علاقه‌مند به دنیای گیم و ماجراجویی با DualShock 4 در این هنر. بله هنر. به نظر من گیم یک هنر بزرگ است و هر بازی یک اثر هنری. گیم می‌تواند شما را در هر دنیایی که دوست دارید، قرار دهد.