رونمایی شیائومی از پاوربانک پرظرفیت Mi Power Bank 3

Mi Power Bank 3

شرکت شیائومی نه تنها به عنوان تولیدکننده برجسته تلفن هوشمند شناخته می شود، بلکه تولید دستگاه های هوشمند از قبیل لپتاپ، تبلت، تلویزیون هوشمند، اسکوتر و چندی دیگر را دست توسعه دارد. حال به تازگی شیائومی تصمیم گرفته به رونمایی از پاوربانک پرظرفیت Mi Power Bank 3 را رونمایی نماید.

این پاوربانک علاوه بر چین در بازارهای دیگری چون ایالات متحده نیز به فروش می رسد. پیشتر شاهد عرضه پاوربانک Power Bank Pro  با ظرفیت ۱۰ هزار میلی آمپری در ایالات متحده بودیم و حال نوبت به مدل جدید رسید. دستگاه موردبحث دارای پورت microUSB-C است که اجازه می دهد پاوربانک را به طیف وسیعی از دیوایس هایی چون تبلت، گوشی هوشمند و چندی دیگر متصل کرد. همچنین با کابل لایتینگ می توان دستگاه هایی با سیستم عامل iOS را به پاوربانک متصل نمود. قیمت محصول جدید شیائومی به ۳۰ دلار می رسد و نباید آن را گران قیمت دانست.

پاوربانک جدید ظرفیتی ۲۰ هزار میلی آمپری داشته از پورت USB-C برای ورودی و خروجی بهره می برد. پورت USB-C توانی ۴۵ واتی دارد و در کنار آن دو پورت USB-A نیز تعبیه شد. محدوده قدرت خروجی این پاوربانک به ۵V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A می رسد. اگر از دو پورت پاوربانک بهره گرفته شود، قدرت خروجی به ۵V / 3A می رسد. هنگامی که دو دستگاه به پاوربانک جدید شیائومی متصل می شود، دستگاه ابتدا دیوایس نخست را شروع به شارژ می کند.

Mi Power Bank 3 با قیمت ۲۹ دلاری در وب سایت Tmall برای پیش خرید دردسترس قرار گرفت. انتظار می رود بزودی شیائومی فروش آن را در فروشگاه های مختلف از جمله وب سایت خود آغاز کند. جهت کسب جزئیات بیشتر بهتر است سری به وب سایت چینی موردبحث بزنید. شیائومی بزودی دستگاه های مختلفی را معرفی خواهد کرد و عرضه Mi Power Bank 3 یکی از آنهاست.

منبع