ترسناک ترین هتل های جهان کدامند؟

ترسناک ترین هتل های جهان
ترسناک ترین هتل های جهان

در زمین مکان های مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها احتمالا بسیار ترسناک خواهند بود، اما شاید هیچ یک از این مکان ها نتواند به اندازه یک هتل متروکه ترسناک باشد. اقامتگاه هایی که قرار بود روزی میزبان مسافران زیادی باشند و به دلیل لوکس بودنشان مورد توجه قرار گیرند، امروز مکان هایی تسخیر شده اند. این ها ترسناک ترین هتل های جهان هستند و در آن ها سایه هایی به این طرف و آن طرف می روند و اشباح خدمتکار همچنان به کار و فعالیت در هتل مشغولند. این ها همان چیزهایی هستند که شب هنگام برای مسافران ترس و وحشت به پا می کنند.

حتی برای شجاع ترین مسافران هم، یک شب ماندن در این هتل ها چیزی جز ترس در پی نخواهد داشت. در ادامه قصد داریم به شجاع ترین افراد ترسناک ترین هتل های جهان را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

ترسناک ترین هتل های جهان

هتل روزولت هالیوود

این هتل در لس آنجلس آمریکا قرار دارد و از سال ۱۹۲۷ به مرکز نمایش شبانه کسب و کار تبدیل شده است.
گفته می شود که انعکاس سایه مرلین مونرو در آینه های اتاق ۲۲۹ این هتل دیده شده است. همچنین گزارش شده است که ترامپت زدن و قدم زدن مونتگومری کلیفت چندین بار در این هتل به گوش رسیده و دیده شده است. مسافرانی که عاشق هنرمندان قدیمی هستند، چه مرده و چه زنده، همچنان از بودن در این هتل احساس خوبی خواهند داشت، گرچه ترس بسیاری را تجربه خواهند کرد.

هتل روزولت هالیوود
هتل روزولت هالیوود

 

قلعه استوارت

این ساختمان در اسکاتلند قرار دارد و در سال ۱۵۶۱ توسط جیمز استوارت ساخته شده است. گفته می شود این ساختمان یکی از بناهای تسخیر شده در جهان است و البته در لیست ترسناک ترین مکان ها نیز قرار می گیرد.

استوارت پیشنهاد جایزه برای کسانی که شجاعت ماندن برای یک شب در هتل را داشتند، داده بود. تنها یک نفر شهامت اقامت در هتل را داشت و آن وزیر محلی بود که در اتاق بالای برج شرقی ایستاده بود. صبح روز بعد بدن مرده وزیر در حیاط پس از سقوط از اتاق خوابش پیدا شد، در حالی که در چهره اش رعب و وحشت موج می زد.

همچنین گفته می شود که گریه های شبح آلود و صداهای مختلفی از اتاق های مخفی در قلعه به گوش می رسد. اخیرا کسانی که به ساخت و ساز در هتل مشغول هستند، صداهای عجیبی در قلعه می شوند، احسس سرما می کنند و ابزارهای خود را مرتبا در حال گم شدن می بینند.

قلعه استوارت
قلعه استوارت

 

اقامتگاه Ragged Cot

این اقامتگاه در انگلستان قرار دارد و یکی از مراکز مربیگری در قرن ۱۷ ام بوده است که گفته می شود توسط مادر و فرزندی که در آن مرده اند، تسخیر شده است. افسانه ها حاکی از آن است که یک شب صاحب این مکان اقدام به ربودن مربی صحنه کرد، اما همسرش تصمیم گرفت تا او را از این دزدی باز دارد. اما صاحبخانه همسرش را در حالی که فرزند را در آغوش داشت، هل داد و آن ها از پله ها سقوط و جان خود را تسلیم کردند. اما زمانی که پلیس ها برای دستگیری مرد به این خانه آمدند، جسد زن و فرزند را به طور اسرار آمیزی پشت پله ها یافتند که سپس در تاریکی ها گم شدند.

اقامتگاه Ragged Cot
اقامتگاه Ragged Cot

هتل سیسیل

این هتل در لس آنجلس ایالات متحده آمریکا قرار دارد که در سال ۱۹۲۷ ساخته شد که یکی از معروف ترین هتل های شهر بود. این هتل به مکانی که ” سریال های قاتل های زنجیره ای ” در آن ساخته می شود، معروف است. هتل سیسیل در دهه ۱۹۶۰ مکانی برای خودکشی ها بوده است، جایی که پولین اتون خود را از طبقه نهم به پایین پرت کرد.

اخیرا به گزارش مهمانان، طعم آبی که در این هتل می نوشیدند افتضاح بود، تا جایی که کارمند هتل برای بررسی موضوع به سمت مخزن آب رفت و آن جا بدن مرده الیسا لام، توریست کانادایی را درون تانک آب پیدا کرد. ساکنان این هتل برای ۱۹ روز مداوم دندان های خود را می شستند و مرتبا حمام می گرفتند.
مهمانان هتل سیسیل مرتبا از سایه های تاریک در اتاق ها گزارش می دادند و اغلب به دلیل تکان های بی دلیل تختشان از خواب بیدار می شدند. شاید معروف ترین اتفاق ماورایی که در هتل سیسیل اتفاق افتاده است، عکس گرفته شده توسط یکی از ساکنان محلیست که در آن سایه ای تاریک خود را به دار آویخته است. محققان تصویر این فرد را به خودکشی دهه ۶۰ مربوط می دانند.

هتل سیسیل | ترسناک ترین هتل های جهان
هتل سیسیل | ترسناک ترین هتل های جهان

 

مسافرخانه جاماییکا

این مسافرخانه در کورنوال انگلستان قرار دارد و در قرن ۱۸ ام ساخته شده است و اکنون یکی از ترسناک ترین هتل های جهان است. در این مسافرخانه، گزارش های متعددی از دیدن چهره های سایه دار در اتاق خواب در شب گزارش داده شده است. همچنین صدای سم های ارواح اسب که روی چمن و سنگ های بلوط راه می روند، شنیده می شود. زمانی که همه جا ساکت و آرام است و همه در تختخواب مشغول خواب هستند، صدای آواز خواندن کسی از دور به گوش می رسد.

مسافرخانه جاماییکا
مسافرخانه جاماییکا

مسافرخانه اسکایرید

این مسافرخانه در ولز ساخته شده و یکی از قدیمی ترین مکان هایی است که در این منطقه بنا شده است. قدمت آن به فتح نرماندگی می رسد و گفته می شود که اینجا محل اجرای حکم اعدام ۱۸۰ جنایتکار بوده است که به وسیله شاخه های بلوط از پله ها به دار آویخته شدند.
گفته می شود ارواحی که در محکومیت در این هتل اعدام شدند، در طبقه دوم این مسافرخانه زندگی می کنند. برخی از مسافران از مرده های طناب پیچ شده ای خبر می دهند و بعضا گزارش پرت شدن عینک ها به این طرف و آن طرف داده می شود.

مسافرخانه اسکایرید

هتل چلسی

این هتل در نیویورک و در سال ۱۸۸۴ ساخته شده است. گفته می شود در این هتل روح شاعر ویلس دیلن توماس که به دلیل مسمویت ناشی از نوشیدن زیاد الکل مرده است، دیده می شود. همچنین شبح رمان نویس معروف، توماس ولف در طبقه هشتم رویت می شود.

هتل چلسی
هتل چلسی

 

هتل Myrtles Plantation

این هتل در لوئیزیانا ایالات متحده آمریکا قرار دارد و گفته می شود اینجا ترسناک ترین هتل این منطقه است. این ساختمان در سال ۱۷۹۶ روی آرامگاه یک بومی آمریکایی ساخته شده است. در این ساحتمان روح دو دختر به دار آویخته شده و روح های سرگردانی که در حال فرار هستند، دیده می شود.

هتل Myrtles Plantation
هتل Myrtles Plantation

 

هتل استنلی

این هتل در کلورادو قرار دارد و توسط فرانک استنلی در نوامبر قرن گذشته افتتاح شده است. از زمان بازگشایی این هتل، اتفاق های ماورایی در آن نیز شروع شد. مهمانان گزارش داده اند که صدای کودکان در حال بازی و حتی و ضرب و شتم در طبقه چهارم شنیده می شود. کارکنان هتل به طور منظم دست های ناشناخته ای را می بینند که لباس های آنان را می کشند. همچنین روح استنلی و همسرش که در لابی به این طرف و آن طرف می روند، رصد می شود.

هتل استنلی
هتل استنلی

هتل Langham

این هتل در لندن انگلستان واقع است و در لیست ترسناک ترین هتل های جهان قرار دارد. Langham هتل پنج ستاره ای است که در سال ۱۸۶۵ افتتاح شده است و گفته می شود که اتاق ۳۳۳ آن، تسخیر شده است.

هتل Langham
هتل Langham

 

مشاهدات حاکی از آن است که در این هتل ۵ روح وجود دارد که به طور مداوم دیده می شوند. فعال ترین آنها روح یک شاهزاده آلمانی است که قبل از شروع جنگ جهانی اول از پنجره بیرون افتاده است. او طبقه چهارم را به تصرف خود در آورده است و مرتبا از این دیوار به آن دیوار در حال تردد است. اتاق ۳۳۳ این ساختمان خاموش ترین اتاق در هتل است و بسیاری از مهمانان گزارس می دهند که مردی با یک لباس ویکتوریایی شب هنگام در هتل قدم می زند.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...