معرفی اپلیکیشن های ردیابی پرواز

بهترین اپلیکیشن های ردیابی پرواز

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که مسافری در پرواز داشته و ساعت ها را برای رسیدن او شمرده باشید. این انتظار که او در هر لحظه کجاست و تا چه مدت دیگر به مقصد می رسد، می تواند آزار دهنده باشد. اما خوشبختانه به لطف وجود اپلیکیشن های گوناگون، اکنون ردیابی پروازها کاری بسیار آسان شده است. در این مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین اپلیکیشن های ردیابی پرواز آشنا شوید.

بهترین اپلیکیشن های ردیابی پرواز

اگر برایتان جالب است که در هر لحظه بتوانید از وضعیت مسافر خود که هواپیما را برای رسیدن به مقصد انتخاب کرده، آگاهی داشته باشید، ما به شما پیشنهاد می کنیم این نرم افزارها را دانلود کرده و از امکانات بی نظیرشان بهره مند شوید.

اپلیکیشن Flightradar

اپلیکیشن Flightradar24

به جرات یکی از بهترین اپلیکیشن های ردیابی پرواز که می توانید از آن برای مسیریابی هواپیما استفاده نمایید، اپلیکیشن Flightradar24 می باشد. این نرم افزار تمامی پروازها را در سراسر جهان پوشش می دهد و شما می توانید در هر لحظه، از تمامی پروازهای موجود در سراسر جهان اطلاع یابید. این اپلیکیشن کاربردی امکانات بسیاری را در اختیارتان قرار می دهد و شما می توانید با جست و جو در کشور مورد نظر، فرودگاه، شماره پرواز و حتی تایپ کردن نام شهر به راحتی پرواز مورد نظرتان را بیابید. ضمن آنکه برنامه پروازی کامل را از سراسر فرودگاه ها را در اختیار خواهید داشت. Flightradar24 به شما امکان ردیابی هواپیما بر روی نقشه را می دهد و حتی می توانید با استفاده از بخش ۳D view درون هواپیما قرار گرفته و درست همانند مسافران آن پرواز، چشم اندازهای پیش رو را به راحتی تماشا کنید.

نرم افزار FlightTrack Pro v4.4.1 از بهترین اپلیکیشن های ردیابی پرواز

نرم افزار FlightTrack Pro v4.4.1 از بهترین اپلیکیشن های ردیابی پرواز

یکی دیگر از اپلیکیشن های ردیابی پرواز که می توانید به طور لحظه به لحظه گزارش های پروازها را از سراسر جهان دریابید، نرم افزار FlightTrack است. لازم به ذکر است که این نرم افزار از پروازهای اکثر شرکت های هواپیمایی ایران نیز پشتیبانی می نماید؛ یعنی هواپیماهایی که از ایران و در ایران پرواز می کنند، هم در این نرم افزار به راحتی رویت می شوند. این اپلیکیشن ۱۴۰۰ شرکت هواپیمایی را پوشش می دهد و برنامه پرواز ۴ هزار فرودگاه بین المللی را در اختیارتان قرار می دهد. اپلیکیشن FlightTrack Pro v4.4.1 لحظه به لحظه پروازها را به شما نشان می دهد و حتی می توانید از تاخیرهای پروازی و لغو شدن پروازها اطلاع یابید. این نرم افزار موقعیت فعلی هواپیما را با قابلیت بزرگنمایی روی نقشه نشان می دهد و شما می توانید وضعیت پرواز را به راحتی با سایرین به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن پرواز Planes Live

اپلیکیشن پرواز Planes Live

از دیگر اپلیکیشن های ردیابی پرواز، نرم افزار پرواز Planes Live است. این نرم افزار روی سیستم عامل آیفون کار می کند و یکی از بهترین نرم افزارهاییست که افراد می توانند به کمک آن هواپیماهای در حال پرواز را ردیابی کنند. کاربران با استفاده از این نرم افزار ضمن آنکه موقعیت لحظه ای هواپیما را رصد می کنند، می توانند اطلاعات پرواز را نیز به دست آورند.

همان طور که مشاهده کردید، این نرم افزارها از جمله بهترین اپلیکیشن های ردیابی پرواز به شمار می روند. چنانچه مسافری در هواپیما دارید و دوست دارید هر لحظه از حال و روز او با خبر شوید، این نرم افزارهای کاربردی سفر را دانلود کنید و لحظه به لحظه هواپیمای حامل او را دنبال نمایید.

سمیرا نقیبی
کارشناسی ریاضی محض خواجه نصیر/ چندین سال سابقه کاری در سرپرستی فروش محصولات شبکه داشتم و از سال 93 به بعد سفر هیجان انگیز به دنیای بی انتهای تولید محتوا و سئو برای من آغاز شد. به تکنولوژی، گردشگری، بهداشت و سلامت و هر چیز زمینی و آدمیزادی علاقه مند هستم...